kocam pavyonda...

<1234>

Ynt: kocam pavyonda...

06/17/2011 09:04:00

öncelikle günaydın herkese bebekten önce durum nasıldı bilmiyorum ama yakın cevremdede gördüğüm üzre bir çok erkek ''ya cocuğum oldu artık kendime bi çeki düzen veriyim bi akıllanayım diyeceğine,heh tamam çocukta oldu artık bu kadın benim hiç birşeyime ses çıkaramaz istediğim gibi at koştururum '' fikrine kaptırıyor kendini halbuki düşünmüyor ki çocuktan sonra o kendilerine deli gibi aşık olan kadınların öncelikleri değişiyor,dünyalarının merkezine öncelikle çocuklarını yerleştiriyorlar,o çok aşık olduğumuz adamlar ancak çocuklarına iyi babalar olurlarsa ilişkiler normal seyrinde gidiyor,çocuğuna zararı dokunan adamlar içimiz kan ağlayarakta olsa bi şekilde hayatımızdaki yerlerini kaybediyorlar.
Dışardan konuşmak,akıl vermek elbetteki çok kolaydır bu durumlarda,amaaan koy kapının önüne gitsin ben olsam bir dakika durmam deriz belki ama öyle olmaz,olamaz... Bu şekilde olmasa da evliliğinde dönem dönem sorunlar yasamış biri olarak o eşyaları toplamak ,çantaya ,yerleştirmek ve bunları yaparken ki güvensizlik hissiyle bas etmek ne demek bilirim,bi taraftan gitmeye karar vermek bi taraftan da gitmeyi hiç istememek..
Canını sıkmayı hiç istemem,ama iyi düşün blöf yapmak için gitmek sorunları daha da derinleştirmekten öteye geçmiyor,ya git ve geri dönme nasıl olsa cepteymişsin gibi davranamasın sana (ki öncelikle bebeğin ve senin için bi b planın olsun) yada gitmiyorsan evliliğinizin eskisi gibi olmadığını o sıcak yuvayı her istediğinde bulamayacağını görsün.
Akıl verir gibi konuştuysam özür dilerim bu kimsenin haddine değil tabii ki,ama en kötü kararın bile kararsızlıktan iyi olduğunu aklının bi köşesinde bulundur,bebeğin ve sana bol şans ;)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...