ankara çankaya birlik mah.'e bakıcı aranıyor

01/27/2012 11:47:00

Ankara Çankaya Birlik Mahallesindeki evimizde yaklaşık 2 yaşındaki oğlumuza pazartesi-cuma günleri arasında sabah 8-akşam 7 saatleri arasında bakabilecek, arada sıradaev işlerine de yardımcı olabilecek tecrübeli güvenilir referanslı bakıcı tanıdığı bildiği olan var mıdır?

Ynt: ankara çankaya birlik mah.'e bakıcı aranıyor

01/27/2012 12:08:00

ismi bahar 05069744815

01/27/2012 12:15:00

teşekkürler tanıyor musunuz, daha önce çocuk bakmış mı güvenilir midir?

01/28/2012 22:22:00

SN. BEYİT SİZE KENDİM GİBİ BİLDİĞİM YANIMDAN AYRİLAN BEŞ SENEDİR TANIDIGIM HERŞEYİYLE KEFİL OLABİLECEĞİM ÖNERİDE BULUNMAK İSTERİM YATILI KALIYORDU AMA ARTIK SABAH GİDİP AKŞAM DONEBİLECEĞİ BİR İŞ İSTİYOR. İLGİLENİRSENİZ ADI SONA TEL:539 513 02 41 ÜCRETTEDE ANLAŞIRSANIZ BULUNMAZ BİR NİMETTİR.

01/28/2012 22:22:00

SN. BEYİT SİZE KENDİM GİBİ BİLDİĞİM YANIMDAN AYRİLAN BEŞ SENEDİR TANIDIGIM HERŞEYİYLE KEFİL OLABİLECEĞİM ÖNERİDE BULUNMAK İSTERİM YATILI KALIYORDU AMA ARTIK SABAH GİDİP AKŞAM DONEBİLECEĞİ BİR İŞ İSTİYOR. İLGİLENİRSENİZ ADI SONA TEL:539 513 02 41 ÜCRETTEDE ANLAŞIRSANIZ BULUNMAZ BİR NİMETTİR.

01/28/2012 22:26:00

O NUMARADAN ULAŞAMAZSANIZ. 536 955 47 71

01/30/2012 13:49:00

sevgili zerenmeslis bu bayan yabancı mı acaba?

02/01/2012 23:11:00

evet ama türkçesi çok duzgun örf ve adetlerimize saygılı hanım bir bayan türkmenistan

02/16/2012 20:17:00

merhaba. size tavsiye edebileceğim biri yok ama paylaşmak istediğim bi bilgi var. aylar önce bocek rumuzlu arkadaşın tavsiyesiyle işe aldığım bahar hanım hakkında..kendisiyle evimizde bir ön görüşme yapıp detaylarıyla yapacağı işi anlattık,çocuklarımızla tanıştırdık..bahar hanım çok istekli ve ısrarlıydı bizi ikna etmeye çalışırken.herneyse ilk gün daha mesaisini bile tamamlamadan ''duvarlar üstüme geliyor,evde çalışmak bana göre değil,ben büro işi istiyorum aslında,daha önce avukatın yanında çalışırken sabahtan akşama adliyedeydim''şeklinde bi konuşma yapıp müsade istedi.deli galiba dedik hemen yol verdik....böcek galiba ona yardım etmek isteyen iyi kalpli yengesi.ama bilinki bahar hanım birlikte yola çıkılacak bi insan diil

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...