merhaba oglum bu ayın 29 da 5 aylık olacak dişleri cıkarmı?

11/25/2010 07:40:00

arkadaslar elini agzından cıkarmıyor cok huysuz surekli her buldugunu agzına alıyor dişlerimi cıkacak anlıyamıyorum kızarıklık yok ama alt dış yerleri beyaz belirgin

Ynt: merhaba oglum bu ayın 29 da 5 aylık olacak dişleri cıkarmı?

11/25/2010 08:09:00

hazal_berfin, genelde dişlerin 6 ay civarı çıkmaya başladığı söylenir ama bebeğe göre değişebilir. 3 aylık kadar erken çıkabileceği gibi 12 aya kadar da uzayabilir. yani oğlunun dişleri çıkmaya hazırlanıyor olabilir. benim kızımın 3 aylıkken belirdi o beyazlıklar, dişleri 5,5 aylıkken çıktı. yani diş yerleri belirdikten sonra da zaman alabiliyor çıkması. huysuzluğu da ondan olabilir, özellikle gece düzeni şaşabilir. herşeyi ağzına sokması da çok normal.

Ynt: merhaba oglum bu ayın 29 da 5 aylık olacak dişleri cıkarmı?

11/25/2010 09:46:00

3 aylık çıkan bebekler de var,olabilir 5 ay normal bi süre.kaşımaya başladığı anda çıkmıyo zaten 1 ay 2 ay geçio üzerinden.yani belki patlattığında 6 aylık olur :) kolayca çıkarır inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...