İyi ki doğdunnnn

10/28/2011 21:40:00

Sen doğmadan seni tanıyan şanslı kişilerdenim. Tek dileğim, 10 yaşını, 20 yaşını görmek sevgili nurti teyzem...

Ynt: İyi ki doğdunnnn

10/29/2011 07:03:00

Cocuklarimizin uzerinde emegin buyuk nurti, Cok seviyoruz seni de dogmana neden olani da doguranini da:)) hep beraber nice yaslara

10/29/2011 07:15:00

kutlu olsun emeği geçen iki güzel kalpli insanıda tebrik ederim

10/29/2011 07:23:00

:)

damla,

guncellememden de yazdım buraya da yazayım:

cok kutluyorum nurtria'nın yeni yasını:) baslarda burayı sadece cocuklarım icin kullanırım sanıyordum ve fakat oyle olmadı. cok yonlu bir yer burası. calıstıgım ofiste bunaldıgımda kactıgım durak, nefes almamı saglayan yer. cok yonlu bir platform. bircok soruya cevap bulabiliyor insan. canın sıkıldıgında moralini duzeltecek insanlar, mutluyken sevincini paylasabilecek arkadaslar, cocugun hastayken yanında olan onca kisi, artısı kafana takılan her soruya bulabilecegin cevaplar da var.

mesela bahcedeki su kabaklarım hakkında bile cevaplar buldum burada, cogu arkadasım yemekler hakkında konusabiliyor, cocuklarla ilgili her konu ama her konu tartısılabiliyor. hem annelik hem hayat hakkında,,

ne guzel.

cok seviyorum ben burayı,
yasasın nurturia!

katılan tum anneleri, bebeleri, ve arkadasları,,
iyi ki buraya uye olmussunuz:) sizi tanıdıgım icin cok mutluyum:)

10/29/2011 07:53:00

İyi ki doğdun Nurturia...
Çok güzel insanlar tanıdım burada, çok çok teşekkürler emeği geçen herkese :)

10/29/2011 07:58:00

iyi ki varsın nurturia

hep böyle kal!

10/29/2011 10:51:00

İyi ki doğdun Nurti !!!

Sayende birçok arkadaş edindim .Annelik adına ne ararsam buldum bulmaya devam ediyorum.Yıllarca görüşmeye devam etmeyi düşündüğüm sözde sanal ama kalpte gerçek arkadaşlarım oldu sayende.Kızımı büyütürken hep yardımcı olacaksın bana eminim.

Nice yaşlara .....

10/30/2011 05:39:00

Nurturia'yla ayni gun dogdugumu bilmiyordum, bu sene 25 saat kutluyoruz dogumgunumuzu!!!!

İyi ki varsin nurturia! Dunyamizi buyutuyorsun, seni seviyoruz.

10/31/2011 08:26:00

İyi ki varsın Nurturia, akıl edenlerin emek verenlerin ellerine sağlık.
Seviyoruz seniii :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia 2 Yaşına Girdi! Kutlu Olsun

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...