İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

Ynt: İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

04/22/2011 09:31:00

Damla, ben öyle map filan anlamıyorum, eski usül tarif alabiler miyim :))

04/22/2011 09:33:00

Bizim gelişimiz kesinleşti, yarın çalışmıyorum yaşasııın:)))
Hatta ablam ve 2 çocuğu da gelecek bir aksilik olmazsa.
Görüşmek üzere...

04/22/2011 09:38:00

Yanımızda balon, bayrak vs getirelim mi?

04/22/2011 09:40:00

Burcu bence de olleeey:)
Aslında Melis o saatlerde uyuyor ama erken uyutucam bir şekilde, bu fırsatı kaçıramam artık:)

04/22/2011 09:45:00

Tunam10, haklısın, benim engelim de ortadan kalktı aslında ama, çok önceden beri bu saati duyuruyoruz, şu anda değişiklik yaparsak haberdar olayamayanlar olacak, ya da katlırım dediği halde katılamayanlar, o yüzden şu anda değişiklik yapamayız. 

Bir terslik olmazsa balon ve bayrak olacak. Sadece su alın yanınıza, çim alana gidildiğinde su temin etmek zor oluyor.

04/22/2011 09:48:00

Saat Nurturia'nın annesi ve babasının katılımı mümkün olabilsin ve kuzular da yemeklerini yemiş uykularını almış olsunlar diye bu şekilde kararlaştırıldı. Hem öğle sıcağı da kalmamış olur :)

Caddebostan Migros'a gelmek için, Bağdat Caddesi'nde Bostancı'dan Kadıköy istikametine devam ediyorsunuz, Caddebostan Mado'yu geçince olmalı, PlajYolu sokaktan sola dönüp Sahilyolu istikametine devam ediyorsunuz. Sahil yoluna çıkınca(sola dönüş mecburi) az ileride sagınızda Migros'u ve onun yanında Amfitiyatroyu görürsünüz.

04/22/2011 09:51:00

1. Köprüden gelecekler, köprü çıkışından dümdüz devam etsinler ve Kızıltoprak oklarını takip ederek sahilyoluna bağlansılar. Göztepe/ Caddebostan/ Bostancı istikametinde devam edince yol Migros'un önüne gelecek.

04/22/2011 09:53:00

2. Köprüyü kullanacaklarsa Bostancı üzerinden, Bağdat Caddesi tabelalarını takip ederek ilk tarif ile gelebilirler.

04/22/2011 10:40:00

Mersi Özlem, çok aydınlatıcı oldu:))
Burcuuu kaybol :))

04/22/2011 15:59:00

Bizde kızımla orda olacağız.görüşmek dileğiyle.Nurdan-Eylül

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 2011 Etkinlikleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...