İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

Ynt: İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

04/24/2011 13:39:00

Ben de üzüldüm katılamayanlar, yetişemeyenler adına. 

kader_eymen, çok geçmiş olsun. Nasıl şimdi, ciddi bir şey yok değil mi?

04/24/2011 14:45:00

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR, BEN NÖBETTEYİM 24 VE EYMEN ANNANESİNE EMANET, DURUMU İYİYDİ SABAH ÇIKTIĞIMDA FAKAT GÖZLEM SÜRESİ DOLMADI, ŞÜKÜRLER OLSUN..

04/24/2011 18:04:00

Eymen'e geçmiş olsun. Bizde özgürlük parkına gittiki oradan da caddebostan'a geçmekti niyetimiz, fakat planlar aksadı :( Bir sonraki buluşmaya inşallah...

04/25/2011 11:08:00

andante, biz de 500 m kadıköy yönüne yürüdük, orada geçen yıl da mola verdiğimiz çim alanda mola verdik, insanlar birbirini bulunca soğuğu unuttu, biraz da sote çok rüzgar almayan bir alan orası ve orada epey oyalandık, parka dönüldü aslında ama muhtemelen gitmiştiniz :( Üzüldüm grubu yakalayamadığınıza. Geçmiş olsun Ceylin'e. 

04/25/2011 11:35:00

Bizde tam vaktinde oradaydık kızımla.Hiç tanımadığımız gruba katıldık.Gruptan sadece Füsun Hanım ve kızı Defneyi tanıyordum bloğundan.Birkaç metre ilermiştik ki kızım karşımıza çıkan ilk parkta mola verdi, parkı geçip yürüyüşe devam etmeye ikna edemedim iki gözü iki çeşme ağlayınca.parkta uzun süre oynadıktan sonra migrosun indirimli oyuncak reyonundan kızıma dört tekerlekli bir scooter aldık.birazda çimlerin üzerinde tok oynadık sonra babası gelip bizi aldı.

04/25/2011 11:42:00

Evet evet, geçen yıl da o parkta, hatta bir sonraki kumluk alanda çok firelerimiz olmuştu :) Bir çözüm bulmak lazım :) Eğlendiyse Eylül ne ala :)

04/25/2011 11:48:00

Damla ben çok kısa bir mesafe yürünecek sandım ama siz neredeyse Dalyana kadar gittiniz çok rüzgar olduğundan biz yarı yolda yürüyüşü kesmek zorunda kaldık ben çok az yürünecek ve sonra parkların yanında durulacak sandım. Durduğunuz yerde insanlar birbiriyle tanıştı mı bilmiyorum ama ben kimseyle tanışamadan dönmüş oldum...

04/25/2011 11:54:00

nihal58 en fazla 500 m yürüdük, muhtemelen sen döndün, biz döndük. Ben fark etmedim döndüğünü keşke sorsaydın ne kadar yürüyeceksiniz diye.

04/25/2011 12:03:00

malesef bizde yoğun rüzgardan dolayı yolun yarısında geri döndük. Damla ve Gökhandan başka kimseylede tanışma fırsatımız olmadı:( burada resimlerden aşina olduğum birileri varmı diye bakındım ama tanıdık biriyle karşılaşamadım.
kısmet değilmiş, belki başka sefere...

04/25/2011 19:46:00

Kortej fotoğraflarından bana ulaşanları bu adrese ekledim: http://www.flickr.com/photos/49560005@N04/sets/72157626452194103/show/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 2011 Etkinlikleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...