İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

Ynt: İstanbul 2. Geleneksel Nurturia Caddebostan Korteji

03/21/2011 13:18:00

Biz de oradayız ;))

03/21/2011 13:20:00

O gün bir arkadaşımı yurtdışına gönderiyorum. Eğer saati ayarlayabilirsek gelmeyi çok istiyorum. Geçen yıldan içimde kaldı zaten...

03/21/2011 14:36:00

Geçen sene, çok az bir mesafe yürüyüp sonra çimenlerde piknik yapmıştık. Ardından geri dönüşte çocuk parkına salmıştık kuzuları. Bu yıl belki biraz daha organize olmalı, ne gerekli ne gereksiz neler yaptık az çok biliyoruz ne de olsa ;)

Öncelikle puset şart, çocuklar yoruldukları noktada ya da eşyaları taşımak için kurtarıcı oluyor.
Yürüyüş zamanı sonrası tam ara öğünleri, su+yiyecek tedarikli oluruz. Gerçi burnumuzun dibi medeniyet ama olsun :P
Ne kadar çok top o kadar hareket. Paylaşılamayan toplar vardı ortamda ;)
Hava yağabilir endişesi yaşarken acayip güneşliydi, şapka, güneş gözlüğü vs.muhakkak lazım. Güneş kremi de. Ve ne olur olmaz yağmurluk ve buna uygun kıyafet. O zaman yaklaşınca hava durumuna göre ayarlanabilir.
Vee olmazsa olmaz fotoğraf makinaları.
Hmm aklıma gelenler bunlar, bunun dışında enerjimiz yeter, başka da bir şeye gerek yoktur bence :)

03/21/2011 14:50:00

ya peki detaylar nedir? tam nerde buluşuluyor? nereye kadar yürünüyor? birbirimizi nasıl tanıcaz? biz ilkkez katılıcaz insallah.

03/21/2011 15:00:00

Geçen sene, Caddebostan Migros'un arkasındaki amfitiyatro alanında buluşmuştuk. Yine orada buluşulur. Son durumda saat 15:30 oldu değil mi?

KITEM endişelenme bizi görünce tanırsın Burcu'nun dediği gibi :)

03/21/2011 15:28:00

ya aslında benim demek istediğim kim esra, kim burcu kim kitem nasıl tanıyorsunuz? Herhalde ilk gelecek olan baya bir insan var kim kimdir nasıl tanıyorsunuz?

03/22/2011 10:39:00

biz geçen sene yi duyduk ama gelemedik daha çok küçüktük ama şimdi yürücek koşucak kıvama geldik bizde orda olmak isteriz :)benden çok eminim ardam ister 

03/23/2011 14:51:00

inşallah gelebilmeyi çok istiyorum, nöbet listesini yaptım bile bugün, kendimi es geçtim, 15.30 bize uyar, yaklaşınca  detayları alalım lütfen...

03/23/2011 21:13:00

biz de geliyoruz.. bence herkes ismini yazıp yakasına iğnelesin.. ÖZLEM ( kıtem ) arkadaşımın dediklerine katılıyorum.. bu şekilde tanışmak daha  mantıklı olacaktır..

03/31/2011 20:32:00

bizde gelmek ısterız bızıde alın gecen sene cok kucuktuk gelemedık bu sene gelmeyı cok ıstıyoruz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
23 Nisan 2011 Etkinlikleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...