Pepee Konya' ya geliyor!

12/12/2012 11:07:00

Sevgili anneler oğlum sevdiği için ayrı bir heyecan yaptım sanırım sizlere de duyurmak istedim;

15-16 Aralık saat 13:00 19:00 arası Kentplaza'ya Pepee geliyor !

Pepee sever çocuklara ve annelerine duyurulur...

Sevgiler...

Ynt: Pepee Konya' ya geliyor!

12/12/2012 11:21:00

süper benim oğlumda çok sever bilet gerekli mi?

12/12/2012 12:49:00

Sanırım bilete gerek yok ama bilgi alırsam yazarım buraya

12/17/2012 13:06:00

O kadar amatörce ve başarısızdı ki hayal kırıklığına uğradım yahu bu Konya da adamakıllı bişey olmayacak mı çocuklar için? Kentplaza da çocuklar için yani en azından kendi oğlumun yaş grubuna hitap eden saatlik bırakabileceğimiz süper bi oyun alanı bekliyordum ama gördüm ki sadece üst katta jetonlu oyuncaklar var:(

İstanbul da Ankara da avm ye gittiğimizde oğlanı bırakırız hooop işimize bakarız hem o eğlenir hem biz ayrıca ablalar o kadar ilgili ki çocuk anne babasını aramaz bile ..

Burada bi kaç yerde sorumlu ablalar kendi halinde e haliyle çocuk durmuyor hemen arıyorlar durmadı diyorlar, sadece bu değil yemek yerken de oğlumun vakit geçirebileceği oyun alanı olan restaurantlar arıyorum ?

İçimi döktüm :) oh!

12/17/2012 13:57:00

konya da ne var menekşecimmm:-)))???

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...