İlkay'ın güzel ikizleri RÜYA ve RÜZGAR ın Doğum Günü :)

<123>
09/04/2012 06:22:00

İyi ki doğmuş bu minik melekler bu sayese çirkin annelerini tanıma fırsatımız oldu.

Nice senelere uzun, mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir ömür diliyorum.

İlkay'cım anneliğinin 2. Yılı kutlu olsun. Torunlarını da büyütürsün inşallah.

Sevgiler,

Dilek & Doruk

Ynt: İlkay'ın güzel ikizleri RÜYA ve RÜZGAR ın Doğum Günü :)

09/04/2012 06:24:00

İlkay senin ve kuzularının doğum gününü kutlar,sağlık mutluluklar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun..

09/04/2012 06:25:00

Rüya ve Rüzgar kuzusu iyi ki doğdunuz. Sağlıklı, mutlu, şanslı nice yaşlarınız olsun.  Yeni yaşınız size bol bol uyku ve iştah getirsin :)

09/04/2012 06:27:00

Nice yıllara, sağlıkla, huzurla, mutlukla inş., Rüya ve rüzgarın yüzü bir ömür gülsün inş., ,yi ki tanımışım seni ilkaycım, güzel anne...

09/04/2012 06:34:00

Tanıdığım en tatlı ikizler iyiki doğdunuz..Yeni yaşınız size sağlık, şans, bol iştahlı ve uykulu günler getirsin...

Tatlı ve zarif anne seni de ayrıca tebrik ediyorum

09/04/2012 06:53:00

Tatlı kuzular, dogum gunünüz kutlu olsun:) Sevgiyle, mutlulukla, gülücüklerle geçsin yeni yasınız:)

İlkaycim öperim ucunuzu güzel yanaciklarinizdan:))

09/04/2012 06:54:00

rüya ve rüzgar doğum gününüz kutlu olsun kuzular daha nice sağlıklı yıllarınız olsun

09/04/2012 07:02:00

Mutlu yıllar tatlı kuzular! Yeni yaşınız sağlıklı, mutlu, huzurlu, kahkahalı geçsin. Kocaman kocaman öperim sizi.

09/04/2012 07:05:00

Canlarım benim ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ederim.Sizleri tanımamış olsaydım 2 yıl bana çok zor geçerdi ama her umutsuzluğa düştüğümde sizlerden destek aldım,benzer şeyleri yaşıyoruz hepimiz çünkü.Güzel fotolar ekledim beraber güldük,hastane günlerimizi anlattım beraber üzüldük daha ne isterim ben bu dünyada,herşeyden kıymetli dostlarım var benim.İyi ki varsınız sizleri çok seviyorum...

09/04/2012 07:10:00

Sen de iyiki varsın İlkay :)))

Çocuklarınla size sağlıklı ve mutlu bir ömür dileirm. Kuzuların yeni yaşları kutlu ve az krizli olsun inşallahhhh :)

09/04/2012 07:15:00

Rüya ve Rüzgar sağlıklı, mutlu nice güzel yıllara kuzularım;)

İlkaycım seninde çifte bayramını kutluyorum birlikte uzun uzun ömürler geçirin inşallah:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...