Bafa Kıpraşması

Ynt: Bafa Kıpraşması

05/17/2011 06:49:00

ikiside güzel fark etmez. Maksat birliktelik. Siz seçin ben uyarım :)

05/17/2011 07:01:00

ilk link de ki mekan sanki çocuklar için daha uygun,bahçesi filan var.diğerinin fotolarından anladığım kadarıyla(!)kahvaltı+bahçe olayı yok gibi.Bahçe içinde kahvaltı mekanı olması işimizi kolaylaştırır diye düşünüyorum :) 

05/17/2011 07:28:00

kuzum ben ikisiyle de konuşacağım bir müsait olunca , şubedekiler 2. yer çocuklar için daha uygun dedi ama konuşmam lazım mekanlarla..
şimdi çıkıyorum , ne zaman dönerim kim bilir :)) ama bu hafta hallederim mutlaka , seçenekleri sunarım Size..seçeriz en güzelini :))

05/17/2011 18:26:00

alewcim dieğin didiği gibi derslerim çrs. erken bitiyo. ve de her gün 2:30 dan sona free...

mekan secimi ve ulaşımı hafta sonu konuşcazzz galbaaa..

05/17/2011 20:30:00

oh pek güzelmiş çalışma saatlerin.
fnur, görmezden gelir miyim hiç, hatta yeni gördüm yazdığını, çok özür dilerimm:(

Ya bu arada 2 aylık bebesi olan kocanın bir arkadaşının eşi var,
İnternete pek aşina olmadığı için buraya üye yapamadım. Evde tek başına bakıyor bebesine, kocasınında zerre yardımı dokunmuyor, kızcağız, çok sıkılıyor. Bafa kıpraşmasını duyunca gözleri parladı, bende gelsem mi dedi (Normal şartlarda tabikii derdim) fakat aracım olmadığı için, kendim bile bilgime yancı gittiğim için bişey diyemedim, ağzımda geveledim. acaba tek gidecek biri daha varsa onuda o araca yancı yapabilirmiyiz ki?

Neyse herşey bi konuşulsun, durum belli olur  heralde diyymi :)

05/18/2011 14:34:00

Ah bu arada Olca da belki gelir (ogunel)
şehir dışında olduğundan nete pek giremiyor, belki görmemiştir, bi mesaj atayım linki.

05/18/2011 14:51:00

anladım jisecim sende benim gibi geç takip edenlerdensin sanırım :)) Bide bu başlığın 5. sayfasındaki yorumuma bakıver belki arkadaşının işine yarar :) kesinleşirse haber verirsin ona göre plan yapayım

05/18/2011 17:46:00

Ay ay tamamdır :) Konuşup sana kesin olarak haber vereceğim :) Nerede oturuyorsunuz peki?
Bu arada ben alev :)

05/18/2011 18:18:00

Karşıyaka bende Nur cnm

05/18/2011 18:58:00

Nur çok memnun oldum. Anneyle de konuştum kesin gelecekmiş. O da Bostanlıda oturuyor. Sana yakın olan  bir yere gelir bebişiyle. Çok teşekkürler, çok incesin!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...