Bafa Kıpraşması

Ynt: Bafa Kıpraşması

05/23/2011 08:19:00

sositom saolasın desteğin için :)

05/23/2011 08:20:00

Benimki 3 aylık be handem :(
cuma dışarıdaydık gece uyuyana kadar ömrümü çürüttü, pazar çiçekliköye kadar gittik geldik ha keza.. daha önce pek yol tecrübemiz olmadığından rahattım ama aktivite yaptıkça ne kadar gerildiğilni görerek korkmaya başladım açıkçası :( sanırım kaldırabileceğinden fazlasını bekledim kuzudan. yol dışında da outlet vs olunca benim durum üçe beşe katlanıyor :( oysaki gelmeyi deli gibi istiyordum biliyorsunuz.. kendi adıma o kadar bunaldım ki, çok büyük değişiklik olacaktı. eşimde olaya karşı memnuniyetsiz yaklaşınca pek ısrar edecek durumum kalmadı :(

05/23/2011 08:33:00

jisecim seni anlamaya çalışıyorum :)))
aslında bebeklilerin işi daha kolay bana göre :)) ama tabi bu bana göre..

Ben Batu büyüdükçe daha zorlanıyorum çünkü sürekli hareket halinde , ama bebekken dışarıda sürekli uyuduğundna ya da kucak kucak gezdiğinden çok daha rahat gezebiliyordum..

Sen bilirsin kuzum birşey demiyorum..

05/23/2011 08:33:00

jisecim seni anlamaya çalışıyorum :)))
aslında bebeklilerin işi daha kolay bana göre :)) ama tabi bu bana göre..

Ben Batu büyüdükçe daha zorlanıyorum çünkü sürekli hareket halinde , ama bebekken dışarıda sürekli uyuduğundna ya da kucak kucak gezdiğinden çok daha rahat gezebiliyordum..

Sen bilirsin kuzum birşey demiyorum..

05/23/2011 08:40:00

Plana sadık kalamadığım için çook çook özür dilerimm. Pozitif enerjinden inanılmaz etkilenmiş biri olarak seninle mutlaka ama mutlaka tanışmayı istiyorum! Bu sefer olmasa da kesinlikle başa bir sefere olacak!

canımsın tekrar özür dilerim..mazur görün ne olur..

05/23/2011 09:10:00

ya jise saçmalama yahu :))))
niye özür diliyorsun , özür dilenecek birşey yok..

Elbette tanışacağız , merak etme bir gece içmeye geleceğim izmir'e .. o zaman beraber olacağız :)

05/23/2011 09:13:00

olsun.. oyunbozanlık gibi oldu ki hiç de sevmem :( onun için özür :(

gel tabi handem, emzirmeden dolayı şuan sadece bir bira içebilsemde çok güzel kafa bi milyon taklidi yapabilirim :))

05/23/2011 14:26:00

handecim yolun uzunlığunu en başta tam idrak edememişşim sanırım 8S

arabada alev arkada 2 bebekle yanlız olacak, hem onun ki hem benim ki . yanımızda 1ileri yokken o kadar mesafe gitmek için daha cok çömeziz galba... keşke en baştan bu kadar heveslenmeseydik, ki ben de gelemiyom diye baya üzüldümmm...

deneyimlerimiz arttıkça cesaretimiz de artıcak. biz en taze anneleri mazur görün ve cok eğlenin bizi çatlatın ki deneyim kazanmak için yol yapalım...

tez wakitte görüşmek üzre..

05/23/2011 14:58:00

en kısa zamanda görüşürüz inşallah..
öpüyorum kocaman

05/23/2011 19:30:00

benim de gelme durumum var.koca kişisi söke de çalıştığı için haftasonu kombine bilet kescem ona.söke de onu arkadaşlara satıp gelebilirim belki sizinle.çok istiyorum ancak ve ancak gelmemin tek koşulu yolu bu şekilde bölmek zira daha önce bafaya gitmişliğim var yol büyüyor gözümde:(.umarım gelebilirim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...