Bafa Kıpraşması

Ynt: Bafa Kıpraşması

05/11/2011 12:25:00

kalmak isteyen olursa ben kalırım ,ne de olsa özgürüm :))
ama kalınacağını sanmıyorum...
Gülcan gelince bir yazsın buraya , belki arkada Aren'in yanında oturmayı kabul eder..

05/11/2011 12:36:00

kızlar koca akşam geliyor internet istiyor olmaz diyorum ekrana bakıyor NURTİ :), ben hediye almaya gidiyorum diyorum ne hediyesi ve kime diyor 23 nisan *** kişisine dediğmde o kim diyor diyorum ki NURTUDEN :)) aradan bir kaç gün geçiyor anneler günü hediyesi aldım diyorum kime diyor *** kişisine nerden tanıyon NURTİDEN, :) ben bugün kızlarla buluştum hangi kızlar NURTİDEN :) yakında Sapanca buluşmasıda varya dün gece en son diyorki: bu nurti bizi bigün dünyanın öbür ucuna götürecek ya hadi hayırlısı :))
neyse konuyu dağıttım fazlasıyla şimdi kim gidiyor? kiminle? sadece anneler mi? eğer öyleyse toplanır 1 araba geliriz olmazmı? tabi biz İstbula 30 undan önce çıkmazsak

05/11/2011 12:49:00

29 uyar bana da...Dilekcim araba işi kolay,sen benim şoferliğimden memnun isen beni için sorun yok.Gülcan arabaya güccük demezsen sığarız :)

05/11/2011 12:50:00

valla 1 araba , 2 araba toplanıp gelin kuzum... bizde burdan kalkıcaz gelicez :)
altı üstü bir kahvaltı yahu :))))))))))

05/11/2011 12:54:00

Aren'i yiye yiye yolculuk ederiz biz Deniz kuzumla :))

Ya da herkesle...

05/11/2011 12:55:00

ehe ehe araba işi halloldu bile :))
kaç kişiyiz o zaman

ben
yeşim
gülcan
crocs
fnur
di

şimdilik 6 kişi olduk bile :)

05/11/2011 12:59:00

kuzu imzirli analara üye değilim..oraya sen açıver
ben kıpraşıklara açıyorum..

05/11/2011 13:02:00

ben dışardan korsan giriyorum:)) görevdeyim...  Çigdem açiversene oralara da şekerimm

05/11/2011 13:03:00

tamam bonam kızma yahu :))) geliyoruz toplaşıyoruz karışıklığa mahal yok :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...