Bafa Kıpraşması

Ynt: Bafa Kıpraşması

05/12/2011 08:19:00

:))) Biraz kafa karıştırmak biraz da sulandırmak istedim :

Hande, çoğunluğa dayalı demokrasi azınlık haklarını yok saydığı için aslında tam demokrasi sayılmaz,
tam demokrasi, azınlık haklarını garanti altına almaktan geçer
eki eki :))

05/12/2011 08:20:00

Handeeeee
sadece seçim günü değil, seçime yakın tarihler de, yani 5 Haziran da uymaz bana, seçim mitingleri oluyor ve biz de takip ediyoruz ya o tiskinç işleri :(((

05/12/2011 08:21:00

haklısın gülcanım..ben de demokrasi karşıtyı bir insanım zati :))

ama şu durumda hem azınlığı , hem çoğunluğu mutlu edecek bir orta yol bulamıyorum...

Biraz Bafa planının fikir sahibi olanlarını kayırıyorum sanırım :))) bu da benden bir itiraf olsun...

05/12/2011 08:21:00

kızım tamam dedik ya :)))
bak son durum mesajına 29 mayıs için yazıyorum..haziran yok , 29 mayıs var :)))

05/12/2011 08:22:00

Hande :))))

05/12/2011 08:29:00

çiğdem :))))

05/12/2011 16:15:00

aha yakaladım.. kıpraşıklar siziiii............. gene unutuldum dimek ha... olsun warsın..

şimdik o gün lisemizin lokma günü var akşamınan fekat kahvaltı olması dolayıısyla gelebilirim sanırım.

anladığım kadarıyla koca kişileri gelmiyor bu toplaşmaya...

ve de ben de arabayla olucam. alev'i ya da gülcan'ı alabilirim, yada ikisini de olur. ama bence gülcancım sen dilek'e cesaret vermek adına onla gitsenn süüüpper olur... ama her-daim ben de yerin mevcut dabiki..

*** dilekkkk bak benim sıpa seninkiden de küççüükkk... cesssaret cessaarettt...

di 6Y
05/12/2011 16:33:00

Love u Bilgiiiiiii, cok tatlisin cooook

05/12/2011 17:26:00

Bilgi seninle gelirim, çok da mutlu olurum ama arabaya iki puset sığacakmı ki?

05/12/2011 19:16:00

sığar sanırım. bilemedim bak. zaten ben bizim sıpanın koltuğunu şöför yanı koltuğu ile sıkıştırıyom, kemerle bağlamıyom yani. senin kızınkini şöför arkasına bağlamak lazım fekat ben bilmem nasıl bağlanacağını ve benim koca kişisi de bilmez. senin ki beceririse bağlamayı süpper olur. uzun süre bağlayamazsak artık öğle yimeiine gideriz..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...