Ankara da Jale Tezer ön okulları montesserio eğitimi veriyormuş.

04/13/2010 10:41:00

bu okula giden,tanıyan,hakkında bilgi duyan varsa paylaşırsa...

Ynt: Ankara da Jale Tezer ön okulları montesserio eğitimi veriyormuş.

04/14/2010 08:45:00

cumartesi de açıkmış,gelip görebilirsiniz dediler. ama telefonda fiyat vermiyorlarmış

04/14/2010 08:47:00

başak,sen gop civarında sın galiba. Bakarsan izlenimlerini buraya da yazar mısın?

04/14/2010 09:25:00

ne acımasız bire şirketmiş,cık cık cık
biz cumartesi bakarsak ben yazarım o zaman,
ben bu yaz belki kreş i değiştireceğim

04/19/2010 19:22:00

Basakcim,

Bir de ben sana sundan bahsedecektim unuttum: Tevfik Fikret'in de kresi var sanirim ve kullanilan dil galiba Fransizca. O konuda ne dusunursun bilmiyorum ama bloglari var, ben pek birsey anlamadim ancak aktiviteler en azindan fotolarda guzel gozukuyor:

http://tirasbsaa.canalblog.com/

Montessori mi bilmiyorum, sanki oyle gibi. Senayc senin de ilgini cekebilir...

04/19/2010 21:23:00

hahahha fransizca cahilligime ver. fransizca ya, kesin tevfik fikrettir diye attim kendimce.

3 yassa bosver zaten, belki ilerde bakarsiniz.

(evet bugun tam itibariyle 20 ay :)

04/20/2010 05:04:00

Charles de Gaulle bana da mantıklı görünüyr ama nasıl olsa İngilizceyi bir şekilde halledecek ana dil Fransızcaya sahip olmak kötü bir fikir olmayabilir. Hem orada İngilizce eğitimi de veriliyor yanılmıyorsam. 

Başak'cım Binbir Çiçek'i kendin gidip görebildin mi? İzlenimlerin nelerdir? Bir iki olumsuz şey duyduğumdan ben pek emin olamadım. 

04/26/2010 22:49:00

Ben sanırım ekoannenin blogunda olumsuz şeyler okumuştum. Çalışanlar ve sahibinin sert olduğu ile ilgili bir de sitelerin de bir resim var sanki destekliyor gibi. ma sen şimdi tersini söylüyorsun dur bakalım ben de bir ara gidip göreyim en iyisi. 

03/23/2012 15:58:00

GOP civarında olanlar için, çocuğunu uzağa göndermek istemeyenler için Jale Tezer iyi

bir okul. Tavsiye ederim!

06/08/2012 06:46:00

Jale tezerin montesserio eğitimi ile ilgili bir bilgim yok. Aslında daha doğmuş bir bebeğim de yok. Ama hem ilgim hem de eğitimim gereği bu konularla ilgileniyorum. Jale Tezer'de genel olarak okulun çalışmasıyla ilgili birkaç olumsuzluk var bildiğim. En önemlisi sık öğretmen değiştiriyor olmaları ve öğretmenlere düşük ücret veriliyor olması. Bu durum ön okullarda da geçerli midir araştırmak gerekir. Bildiğim kadarıyla montesserio eğitimi almış öğretmen bulmak gerçekten zor. Eğer ön okulda da öğretmen değişimi oluyorsa, bu işin uzmanları mıdır bakmak lazım diye düşünüyorum. Umarım aradığınız okulu  bulursunuz, ben de zamanı geldiğinde sizin paylaşımlarınızdan yararlanırım:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...