Nurturia Doğum Günü İstanbul Kutlaması ve 1. Çocuk Şenliği

Ynt: Nurturia Doğum Günü İstanbul Kutlaması ve 1. Çocuk Şenliği

10/28/2010 14:51:00

ya acaba misafirleri alıp doğumgününü orada mı kutlasam?

10/28/2010 15:04:00

aa çok güzel olur cidden :))

10/28/2010 15:05:00

o kadar sevindim ki hızımı alamadım iki kez yazdım :)) değiştirdim sonra da yaşasın güncelleme :)))))

10/28/2010 15:31:00

ben şu işi yarın eşimle bir konuşayım.bugün nöbetçi, evde değil.. telefonda olmaz,sabah gelsin de konuşup karara varalım..

10/28/2010 16:27:00

Bende son durum sudur. Bakici teyzemizden rica ettim bir de borek yapacak ama sayi belli olursa super olur. Bunun haricinde neye ihtiyac var? Plastik bardak catal kasik? Bizde cok olmamakla beraber biraz var. Aslinda bir ihtiyac  listesi cikartsak mi?

10/28/2010 17:17:00

ben plastik bardakları ayarladım yaklaşık bi yüz tane... plastik tabak mabak da migrostan alırız diye düşünmüştüm ama varsa süper olur.  minimum maliyet maksimum eğlence planımız :)) yarın akşam son katılım sayısına göre bir liste yaparız kim ne yapıyor neyi nasıl hallediyoruz diye :) ellerine sağlık ilknurcum.

10/28/2010 18:30:00

Nehircim bizim yarin aksam icin planimiz var onun icin nurturiaya gec gelebilirim. Biraz daginik oldu ama getireceklerimi sen benim adima listeye eklersen cok sevinirim.  Yarin evden cikmadan catal kasik tabaklari da bi sayar yazarim.

10/29/2010 06:25:00

Ülkü de gelirse 4 kişi mi katılıyor şimdi...

10/29/2010 06:31:00

Hilal de katılacaktı diye hatırlıyorum ama.. Benim hala belirsiz:(

10/29/2010 06:53:00

Ada hala toparlamadi. Uzak olsa da bize gelmek isterdim ama bu durumda cok zor. Size iyi eglenceler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...