Nurturia Doğum Günü İstanbul Kutlaması ve 1. Çocuk Şenliği

<12345>

Ynt: Nurturia Doğum Günü İstanbul Kutlaması ve 1. Çocuk Şenliği

10/30/2010 20:51:00

bu kadar çekmişim nedense... İlknurun çektiklerini bekliyorum ben de :)

10/30/2010 22:26:00

:)) iyiki gelmişim oğlumla, teşekkürler :))

10/31/2010 05:57:00

:) İyi ki gelmişsin gerçekten :)) Yankı hayatımda gördüğüm en uyumlu ve en mutlu bebeklerden biriydi. Tebrik ederim seni  :)))

10/31/2010 22:14:00

Ah nasil yazacagimi bilemiyorum :( benim kocam kalkmis sadece oglanin resimlerini cekmis :( Yani elle tutulur tek nurturia resmi yok.

Aklimiza gelmedi bile ucumuz bir resim cekilseydik koysaydik, oglanlari bir araya getirip bir cekseydik degil mi? Of cok acemiydik. Ama olsun dunya tatlisi iki tane oglan tanidim, benimki oyuncaklardan kafasini cevirip oglanlarla ilgilenmese de Yankiyi sevmemi kiskansa da cok eglendim ben. Benimrenklerim hala aklima geldikce gulumsuyorum. Nasil guler yuzlu nasil tatli bir oglandi o oyle. Masallah kirkbir kere. En kisa zamanda goresim var onu tekrar.

11/01/2010 11:31:00

AA.Ne güzel olmuş .Keşke gelebilseydik:( Emeğinize sağlık.

11/01/2010 12:29:00

gerçekten emeğinize ellerinize sağlık çok kısa zamanda hava şartlarının kötü olduğu bir döneme rastladı keşke orada olabilseydik bir başka seferlere inşallah

11/01/2010 19:05:00

evet hakkatten neden hiç fotomuz yok ¿

İlknur Ahmed'in Yankı'yı severken sana verdiği tepkiyi unutamıyorum :) tabii sonraki cici cici sevişini de :) çok şeker bu bebişler yaaa

11/01/2010 21:16:00

Anadolu yakasına da aktivite isteriz :))

11/02/2010 05:18:00

Aslına E-bebek'te yapılabilir. Biri üstlense ne güzel olur :) Şöyle bayram sonrası, yılbaşı kutlaması şeklinde :))) Noel Baba'yı ben çağırırım :))))

Aa Damla bak aklıma gelmişken; konferans salonu da var E-Bebekde :)))

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...