Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/29/2011 15:34:00

bence  erteleyip cansu balık olabilir hem hava daha güzel olur bu haftasonu epey kapalı ve sıkıcıydı , ayrıca açık alanda zor olur bebekle bizim açımızdan yani...

05/29/2011 15:53:00

Bir sonraki hafta babalar günü+seçim var hatırlatmak isterim.

Biz 26 Haziran olursa gelebiliriz bir de, 11-19 Haziran arası tatildeyiz.

05/29/2011 16:19:00

bencede 26 haziran olsun

05/29/2011 18:44:00

erteleme olursa biz gelemeyiz....

05/29/2011 18:50:00

bende cansu ve ertelemesız ıstıyorumm off,cumartesı olsa olmazmıkı

05/29/2011 18:51:00

çok şartlanmıştım ben ya

05/29/2011 19:04:00

Oy çokluğu ne der bilemem ama bizim gibi sadece bu buluşma için taaa İzmirden gelmek üzere onca zaman önceden plan yapmış, izne ayrılmış, otel ayırtmış vs olan anneler için bu durum epey bi can sıkıcı diye düşünüyorum. :((( Şu tarih olsun yada bu tarih olsun diye çok evvelden onlarca sayfa yazıldı çizildi. Son olarak oy çokluğu ile bu tarih ayarlandı ve bizde kendimizi buna göre ayarladık. Talia olmaz, cansu olur, cansu olmaz çayır çimen olur yok o da olmaz ise başka bir yol bulunur diye düşünüyorum. Daha öncede yazmıştım burada maksat yemek, içmek değil birbirimizi daha yakından tanımak birlikte zaman geçirmek. Tabiyki herkes herşeyin en iyisi ve en konforlusu olsun ister ama her zaman şartlar buna uymayabilir. Son karar sizlerin...

05/29/2011 19:11:00

haklısın fnur ama tesisi olmayan yerdede,çoçuklarla perişan olmazmıyız sence,tesisiden vazgecdım hadı gölge fılan olsaydı yıne bı derce,bizde bı gün öncesınden gıtmeyı planlıyoduk üstelik,hayal kırıklığı oldu bendede:(ne yapıcaksınız pekı siz,yerınızı iptalmi etirrisiniz..

05/29/2011 19:19:00

Evet cnm ne yazık ki erteleme olursa crocus, pınarege ve biz yani İzmir tayfası katılamayız. Hepimiz ona göre yer bile ayarladık. Hayır böyle bir durum olma ihtimali bile olsaydı ona göre hareket eder izinlerimizi son dk alır planımızı son ana kadar yapmazdık. Neyse beklemedeyim kendi adıma şok oldum erteleme kelimesini görünce. Herşey nasip diyelim.

05/29/2011 19:25:00

Yoo hayır keremseda biz eşlerimizle falan konuşup tüm planı yaptık ertelememiz mümkün değil. Geleceğiz ama sizlerle tanışamadan döneceğiz o olacak. Ya da sadece bizlerle tanışmak için çok değil bir saati bile çayır çimende geçirmeyi göze alanlar gelirse onlarla buluşuruz. Dediğim gibi herşey nasip.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...