Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/29/2011 20:26:00

bende kabul edemmekle bırlıkde hayırlısı dıyorum,ama belkı bı mucıze olur yınede vakıt var daha ınsallllaaahhhhhhhh

05/29/2011 20:28:00

ertelenirse biz gelemeyiz 5 hazirandan sonra Güneş Ç.kalede olacak başka mekanlar bulamazmıyız ?

05/29/2011 20:34:00

fnur haklısn sana katılıyorum şöyleki zaten çocukların peşinden koşmaktan ne yiyip ne içtiğimizi  anlamıycaz  onlarında tek derdi benimkini baz alıp söyliycem ama tüm yaşıtları aynı sanırım sade ve sadece koşturmak olacak bizde onların peşinde hem aslında boş alan daha güvenilir gibime geliyo tabi hava durumuda da önemli ben sıcaklık iyi ama yağışlı die gördüm  burçakyaman inş. senin sölediğin gibi olur...

05/29/2011 20:37:00

ay pardon yaa başakçelik olucaktı:)

05/29/2011 20:38:00

Planların bozulmasına üzüldüm tabii. Ama 5'i haricinde ve seçim haricindeki tarihler bizim için uygun. Tarih değişirse biz geliriz

05/29/2011 20:41:00

dişlerim parladı diyosun mine hı:))kısmet artık.

05/29/2011 21:11:00

arkadaşlar  yarın hafta başı başak çelik ,ve burcu ayaz dan haberler bekliyoruz 5haziranı iple çekiyodum çok üzüldüm 19haziran olursda ben gelemem dügünümüz var .sonuç ne olacak merak ediyorum az zaman kaldı gerçi ben eskişehirden gelecegim ama bizim memleketten arkadaşlardan hiç ses yok.

05/29/2011 21:47:00

Merhaba arkadaşlar;

5 haziran antalyadaydım. Gelemiyordum.Bu sebepten sesim soluğum çıkmadı hiç.. 

19 haziran küçük bir umut gelebiliriz. Ama hem babalar günü hem okulumuzun mezunlar günü süper sıkıştırılmış bir program yapmam gerekebilir. 18 Haziran akşamından da akşamcı olacağız bir de.

26 Haziran şehir dışına çıkmazsak (konya düğün) gayet uygunuz. Bu sebepten OYUM 26 HAZİRAN

05/30/2011 06:43:00

tekrardan bir gün belirlemeyelim arkadaşlar, herkes ona göre plan program yaptı bizim teyzemiz taaa antalyalardan gelecek uçak biletini aldı o hafta için
biz yeni bir mekan bakalım

05/30/2011 06:52:00

gunaydın herkese. açıkçası yazılanları şu an okuyabildim ve şaşırdım. biz ta izmirlerden otel rezervasyonumuza kadar yaptırdık bir heves herşeyi ayarladık. ki bu tarih çok uzun süredir belli olan bir tarihti. üzülerek 5 jaziran harici yapılacak hiçbir sapanca faaliyetinde bulunamayacağımı belirtiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...