Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/30/2011 07:06:00

Çayır çimen tercih etmiyorduk ama hiçbir yer ayarlanamazsa biz çayır çimene de uyarız artık, eğer çoğunluk tamam derse... Şehir dışından gelmek üzere program yapanlar için ertelenmesi uygun olmayacak çünkü... Yine de alternatif bir başka mekan olabilirse tercihimiz tabii ki..

05/30/2011 07:25:00

başakçım biliyorsun 25 kişilik minübüsle gelecez çayır çimen bizim için çok zor olur taa eskişehirden yemek getirmek çok zor olur bizim için çok heveslendik biz grup olarak kalırsa çok üzülürüz bir sonraki hafta babalar günü bide 

05/30/2011 07:27:00

Başak, dün arkadaşlarım kalabalık bir grupla naturköye gittiler şimdi arayıp memnun kaılıp kalmadıklarını soracağım, çocukla rahat edilir mi diyede sorayım..

05/30/2011 07:41:00

e bayagi guzel gorunuyor burasi Basak.. hatta cansudan bile daha guzel sanki.. bol genis yesil alan... golgelik... yeme icmeyi de kasmayalim.. zaten yiyemiyoruz cocuk pesinde kosmaktan, ustelik lak lak yapacagiz... ekstralara gerek yok.. en ucuz fiks menude zaten salata patates balik vb var.. icecek de sinirsizmis.. e iyi iste. bir iki ekstra yaparlarsa sahane, corba, bir iki cesit meze, vb...

sevabindan cayin yaninda tatli ikram etsinler, o cok muhim :)))

05/30/2011 07:47:00

Basak naturkoy'u eleyelim. orayi cok iyi bilen birisi olarak cocuklar icin hic guvenli degil. biz iki cocukla bile zor basa ciktik orda. yuksek egimli su kenari yerleri var ve asagidan saldir saldir dere akiyor.

sana iki mekan soyledim aklima ilk bunlar geldi. naturalpark a gitmedim ama yoldan gecerken tabelasini gormustum. ve ablamla ne guzel yer, buraya da gelelim demistik. 
bize golge saglayabilecek, ve servisi olan her mekan olur diyorum bu saatten sonra.

05/30/2011 07:56:00

Basak pazarlik icin destek istersen ara beni, adamlari biktirana kadar konusurum!!!
:))

05/30/2011 07:56:00

valla çok güzel gözüküyor fotlardan başakcım sabırsızlıkla haber vermenizi bekliyorummmmmmm sana kişi bildireceğim 

05/30/2011 08:01:00

şekerim 8 büyük 8 çocuk kesin  

05/30/2011 08:49:00

bizde geliyoruz çiğdem  zeynebin annesi bizide belirttinmi

05/30/2011 08:58:00

evet daye lütfen bana mesajla ulaşırmısın böle garip oluyor aynı şejhirde farklı yerlerden ulaşman 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...