Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/25/2011 07:34:00

Bırcıııı  saylanmaz! Hem ben kalcam füs'de!

05/25/2011 07:36:00

hahhah bırcı yatsın senin üstünde sabaha kadar 2cm kalırsın füss! ben almıyım bırcı'yı:)) evim yakın ben başka sefere kullanıcam kredimi bibeem:)

05/25/2011 07:54:00

ivettt bizde füslerde kalabiliriz belki:))) şaka şaka. arkadaşlar bizim cumartesinden gelme durumumuz var. birşeyler yapamam büyük ihtimal ama içecek börek çörek alıp getirebilirim

05/25/2011 08:05:00

biz mangalı tercih ederiz açıkcası :=) 

05/25/2011 08:31:00

Gölge konunu şimdi okudum olanlar birkaç plaj şemsiyesi getirse işe yarar...Bizde arabada zaten 2 tane var birkaçtane saha olsa yeter sanırım...

05/25/2011 08:38:00

cansu balık da hiç fena görünmüyor bence

05/25/2011 09:00:00

Özlemin dediği yer çok ucuz ve herseyı olması acısından daha rahat degıl mı sızce arkadaslar?Yanı wc,su,gölge sorunu hallolmuş olucak,buzdolabı olucak,yine bı seyler yapıp getırırz,zaten balık varsa benımm ıcın coook güzell olur,tabı bıde ulasım rahat mı,bız otobusle gelıcez mecbur..

05/25/2011 09:03:00

son durum nedir ? ben bakmayalı mekan değişmiş:) evden yapıp getirme fikri güzel bencede

05/25/2011 09:12:00

füs ne derse bende onu derim hahahahhahahhahah CANSU CANSU CANSU

PS: Başak valla benim gösterdiğim çabaları bir bilsen (bırcı biliyor) ölüm kalım olmadıkça biz ordayız. tek fark 2 yetişkin değil 3 yetişkin olması :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...