Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/25/2011 20:46:00

merhaba hanımlar,
sizlerle çok tanışmasam da içim gide gide sizlere imrenerek Sapanca buluşma organizasyonunuza bakıyorum.
Göl Evi kampanya yapmış indirim sitesinde bir bakın derim
size verdikleri fiyattan daha uygun gözüküyor

http://www.grupfoni.com/Istanbul-Anadolu/sapanca-golevi-yemek-keyfi-1306227536878?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=istanbul&utm_campaign=25_05_11-3

05/25/2011 21:41:00

cayir cimen cok cok cazip gelse de... cansu da pek bi guzel gorunuyor arkadaslar, fiyat da guzel..bir de bizim gibi iki bebeliler icin sanirim iki semsiye ile golge yeterli olmayacaktir.. wc de aynen onemli... tanidik olan ablalar, halalar vb cansu ile pazarlik yapinca karar verelim.. sinirsiz icecek olsun bir de 0-6 yas cocuklar ucretsiz olsun :)))

heyecanlandim ben!
kahvalti icin biz de orada olabiliriz, cumadan gidecegiz sanirim sapancaya :)

05/25/2011 21:46:00

yaw sevabina bir de tatli ikram etsinler cayin yaninda :)

05/26/2011 07:04:00

Biz Cansu/Talia vs. gibi olursa geleceğiz. Piknik ve kendin pişir durumunda özellikle gölge/wc durumundan dolayı tercih etmiyoruz arkadaşlar. 3-5 kişi gölgelik yer bulmak tamam ama 50 kişi hangi köşeye sığınacağız bana çok mantıklı gelmiyor.

Üzülerek azlimizi rica edeceğim bu durumda :(

05/26/2011 07:08:00

son durum ne zaman belli olur ?

05/26/2011 08:55:00

cansu dan yana oyumu kullanmak istiyorum bende

talia her ne kadar güzeldi ise de parkın oldugu alan kabak gibi güneş alıyordu hani elbette güneş koruyucu vs kullanırız, çocuklarda erimez, kavrulmaz ama cansu alabalık daha iyi göründü gözüme

05/26/2011 09:54:00

Ben de nacizane Cansu diyeceğim sanırım daha pratik olacak. Daha büyükleri bilemem ama biz 9 aylık kuzu ile geleceğiz, gölge illa ki lazım olacak bize..

Ayrıca herkes aynı şeyi yiyeceğinden ev yapımı limonataların ve tarçınlı cevizli keklerin başında kriz çıkmayacak ;))

05/26/2011 11:23:00

ben de cansu diyorum

05/26/2011 11:42:00

onlar kaybeder hıhh ...

05/26/2011 11:56:00

Ya bir de şöyle bir durum var, Sapanca'da Güneş-Begüm-Ada kuzularının doğum günlerini kutlayalım demiştik. Pasta filan olaylarına girersek ki bu durumda servisi olan bir mekanı tercihim daha da artıyor.

Go Cansu Go ! diyorum bu durumda :P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...