Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/26/2011 12:40:00

cansu güzel fikir, fakat istanbuldan geçerken bizide ortak bir noktadan alabilecek birileri yokmu? sesimi duyan....?son ana kadar beklemedeyim.

05/26/2011 12:48:00

atmadı, unuttu galiba... burcuuuuu, benide al........

05/26/2011 13:05:00

hala kendimize sıkışacak bir 1+1 yer arıyoruz, bilginize...

05/26/2011 14:23:00

Cansudan yakin zamanda haber cikacak. ablam su anda oraya surekli giden ve orada taninan bir arkadasini ariyor. ilk once arkadasi arayacak, sonra arkasindan biz detaylar icin arayacagiz.

bu arada cansunun cocuk parki da agaclarin altinda. Talia'daki cocuk parki gibi gunesin altinda degil.

05/26/2011 21:14:00

benim yavrununda doğum günü 7 haziran ya onuda orda kutlamak isterim,özel bi şey yapmammı gerekıyo,daha önce böyle kalabalık kutlamadık bi fikir verin kızlar..

05/26/2011 23:24:00

biz izmitte oturuyoruz....2 kişi alabiliriz arabaya....hani buraya otobüsle ya da trenle gelicek olanlardan

05/27/2011 06:03:00

Seda Kerem'den torpilliyim, ehehe sayesinde mum üflerim ben de :P

05/27/2011 07:42:00

Evet Esra Keremle birlikte üflersiniz mumu inşallah,ama herhangi bi hazırlık yapıcakmıyım ben bilmiyorum,nasıl kutlandı daha önce yavruların doğum günü sapancada..

05/27/2011 07:44:00

Deneyimli anne Başak Çelik'den alalım detayları. O Çınar'ın doğum gününü kutlamıştı geçen sene Eylül Sapanca'sında. Biz kaçırmıştık onu, ühühühü :'(

05/27/2011 08:02:00

aa burcuu deme,ciddimisin yahu.vallahi oka çocuka hediye alabilirim desem yalan olur,pasta yapıp getırme gıbı bı ımkanımda cokk zor,çünkü otobosnan kendımızı zor ztıcıyız,insallah,gittiğimiz yerde bulamazmıyık..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...