Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

Ynt: Sapanca -Fatylev'in Önerdiği Çayır Çimen Göl Kenarı Alan

05/27/2011 08:17:00

Güneş evet ben Kerem'le doğumgündaşım, eheheh, o yüzden onun pastasına yancı olucam :P

05/27/2011 08:22:00

bizde cansu olursa katılırız,inşallah aksilik çıkmaz çok istıyorum gelmeyi,çocuklar içinde cok güzel olur doğum günü olayı hem kalabalık,hem kereme esra teyzesı yardım edicek mum üflemesıne:)

05/27/2011 08:27:00

Ben de doğum günü yavrusundan sayılır mıyım? :-P Ama o gün doğdum ve annemin yavrusuyum :)

05/27/2011 08:28:00

hangi gün yani nazife,5 haziran mı?

05/27/2011 09:19:00

Biz de Cansu olursa geliyoruz arkadaşlar...

05/27/2011 09:19:00

Biz de Cansu olursa geliyoruz arkadaşlar...

05/27/2011 09:28:00

Evet Sedacım 5 Haziran :)

Bu arada kardeşimin eşi o gün doğum yapmazsa biz de büyük bir ihtimalle geliyoruz.

Eğer doğum gerçekleşirse gelemeyiz. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Böyle bir durumda bizim için yapılan rezevasyonun iptali mümkün müdür?

05/27/2011 20:52:00

merhaba ben 5haziran sapanca buluşmasını heyecanla bekliyorum ama sonuç belli degil galiba aynı şehirde oldugumuz nurturia annelerine yazdım ama cevap gelmedi bu gidişle kendi kendime gelicem,yani eşimle ve   kızlarınla ,umarım yanıt yazarsınız başakçelik arkadaşlık gönderdim yanıt gelmedi  beklemedeyim sevgiler

05/28/2011 10:00:00

yaa arkadaşlar bi hava durumuna bakim dedimde şu 15 günlük olana 5 haziran sağanak yağmur dio doğrumudur dersiniz ????

05/28/2011 12:15:00

hah işte ya konuşulmuş hediye işi sabahtan beri arıyorum güncel listeyi ama bulamadım
artık haftaiçi konuşuruz.....
bizim için fark etmez Başakım nereye derse biz ordayız
emeği geçen herkese çok çok teşekkürler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...