gaziantepde sebze ve meyve pazarı

02/14/2012 12:46:00

acaba gaziantepde kurulan semt pazarlarının ne zaman kurulduğunu bilen var mı marketten sebze ve meyve almayı hiç sevmiyorum ama pazar günü kurulan semt pazarı olup olmadığı bilmediğimden mecbur marketten alıyorum

yada sizlerin önerebileceği bir yer var mı..teşşekürler

Ynt: gaziantepde sebze ve meyve pazarı

02/14/2012 12:50:00

emekte cuma pazarı vardır, emek sağlık ocağının karşısında uzay çatılı derler :) yakınsan gidebilirsin

02/14/2012 12:52:00

evet çok yakın teşşekür ederim..

02/15/2012 13:40:00

bzm burada salı günleri kuruluor. Güneykentte oturuyorum ben, emeğe yakınmıdır bilemiyorum :(.

ma şunu da söyliyeyim pazarda yeşillik dışında güze birşey bulamıyorsun. İzmir deki pazarlar gibi bekleme hayal kırıklığına uğrarsın :(

02/16/2012 06:42:00

hayal kırıklığı çokdan yaşadım gezmediğim pazar kalmadı bide ben çok seviyorum pazardan alış veriş yapmayı..

gaziantepde 2 adet özlemim var 1. izmir gevrek simidi 2. orjinak ezine ve bergama peyniri

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...