30 mart çarşamba bahçeli liva da öğle yemeği

Ynt: 30 mart çarşamba bahçeli liva da öğle yemeği

03/30/2011 12:31:00

arkadaşlar yemek çok güzeldi ben kendi adıma çok memnun kaldım ...sizede uyarsa haftaya görüşmek üzere ...çok teşekürler...

03/30/2011 16:47:00

bende özlediğim annelerin çoğunu gördüm ve yeni annelerle tanıştım ona seviniyorum

gerçi biz emelle 5te ayrıldık konuş konuş bitmedi habire yedim oha diom kendime
ne çenem durdu ne boğazım:)

03/30/2011 17:20:00

Erken ayrılmak zorunda kaldık ama aklımız yine de yemekte kaldı. Gerçekten bu buluşmalar çok hoş oluyor. Emel organizasyon için teşekkür ederiz.

Bu arada Eda'cığım haftaya ben Memoş'u da getireceğim ki Emel ve senin sohbetinize dahil olabileyim diye :))

03/30/2011 18:12:00

Selam kizlar,

Ben de katilabildigime cok sevindim. Edaa hep kiskandir yaa:(( O kadar da oturulmaz kii:)

Edanin Montesorri seminerinde edindigi bilgileri paylasmasi cok guzeldi. Tesekkurler Eda.

Gelemeyen arkadaslar, yoklugunuz fark ediliyordu inanin. Bir dahaki sefere hep beraber oluruz umarim.

Yeni tanistigim arkadaslar, sizleri tanidigima sevindim.

Gorusuruzz...

03/30/2011 19:22:00

merhaba bu gun çok şeker bir gün geçirdim herkeze teşekürler...eşime diyorumki cuma gününedemi katılsam gitsem eşimde diyorkı abartma...bıkacaklar arkadaşların senden...birdahaki sefere daha erken gelip kızın okul saatıne kadar daha geniş sohbet imkanı bulmak isterim...hepinizle tanıştıgım için çok şanslıyım kucak dolusu sevgıler öpüldünüz kocaaaaaaaman....

03/30/2011 19:22:00

merhaba bu gun çok şeker bir gün geçirdim herkeze teşekürler...eşime diyorumki cuma gününedemi katılsam gitsem eşimde diyorkı abartma...bıkacaklar arkadaşların senden...birdahaki sefere daha erken gelip kızın okul saatıne kadar daha geniş sohbet imkanı bulmak isterim...hepinizle tanıştıgım için çok şanslıyım kucak dolusu sevgıler öpüldünüz kocaaaaaaaman....

03/30/2011 19:27:00

Ben teşekkür ederim Burcu, sizinle olmak büyük zevk. Her birinizi çok sevdim, herkes çok sıcak ve içten. Gelen arkadaşların hepsine teşekkür edrim.

inlşallah haftaya bu hafta gelemeyen arkadaşlarımız da katılabilir ve bu hafta ki anneler de fire vermez.

görüşmek üzere...

03/30/2011 20:41:00

aaaaayyyy şimdi okudummmmm edalar 5 e kadar oturmuşlar.....içim gittti bu da yapılmazki bizim gibi koştur koştur eve koşan annelere   ayyy ki ne ayyyy

03/30/2011 20:43:00

Nur sen eşini boşver sıkılmayız senden cuma günüde gel :))

03/30/2011 20:46:00

ceren im sağol canım benim  teklif etmem bile beni çok mutlu ettı işlerimi yoluna koyabılırsem gelırım saatı bellımı ......bak bende ne gönüllüymüşüm atladım saatt kaçta nerde diyee ayy ayyy bende dünden razıymışım...::))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...