30 mart çarşamba bahçeli liva da öğle yemeği

Ynt: 30 mart çarşamba bahçeli liva da öğle yemeği

03/30/2011 20:51:00

Curcuna oyun evinde interneten adresine bakabilirsin.. Her Cuma  11-1 arası :))

03/30/2011 21:04:00

Curcuna birbirinizi bulmanıza yardımcı oluyor mu?? İlk defa katilacaklar grubu nasıl ayırd ediyor arkadaşlar?

03/30/2011 21:08:00

kızlar ben bu küçük bebekler grubunun katılımını,dinamiğini,birbirinden kopmamasını,sohbetini muhabbetini,yeni gelenlerin hemen adapte olmasını,böyle fısır fısır ikili üçlü gruplar olmamasını,samimiyetini,kimsenin kendini eksik yada fazla hissetmemesini,en önemlisi annelerini ve bebeklerini çok ama çok ama çoooook seviyorum

söyle biraz yaz gelsin sizinle doğa gezmeli yürüyüşlere(bununla ilgili kafamda fikirler var:),anneli babalı eğlencelere,ne biliim bebeleri satıp vur patlasın eller havaya filan yapmaya:) hatta sapancalara ya da yakın civarlara 1 gece kalmalı haftasonu gezilerine gitmek istiyorummm

var aklımda fikirler:)

şu an belkide nurturianın en yeni ama en aktif grubu biziz,şanslıyız ki böyle denk geldi ve birbirimizi bulduk:) bunun için hepinize çok teşekkür ederim

03/30/2011 21:10:00

ayyy edam sen ne güzel şeyler düşünüyorsun senin o düşüncelerini yerim ben düşün düşün sen in yazdıklarını okuyup hayal ederken bile çok hoşuma gitti öptüm kocaman

03/30/2011 21:11:00

e süper:D

03/30/2011 21:18:00

Bende aynı şeyi düşünüyorum edacım :) Ben varım :)

03/30/2011 21:21:00

ne demek nur'cum:))
diğer annelerle de tanış,gerçekten anlıycaksın bizde daha nee cevherler var:)

umarım aradığın gibi bi grup olabilmişizdir,tekrar hoşgeldin:)

03/30/2011 21:23:00

Niye rahatsız olalım nilos :))

03/30/2011 21:23:00

beli canım hepiniz süpersiniz edacığım canım benim bakalım işlerimi ayarlıya bilirsem gelirim bu gün için tekrar tekrar teşekürler

03/30/2011 21:30:00

ceren ben varım diyorsun ya iyiki varsın:))

nilos bebekli de geliniyor ve hatta küçük bebekler oyun grubu denildiğine bakma isteyen herkez geliyor öyle bi ayırım yok:)

bu arada burcucum memoşu da al ve sohbete kal seninle sohbet etmeyi gerçekten özlüyorum,o gün iyiki ablamı dinlemeyip erken dönmemişim,seninle muhabbet bana çok iyi geliyor:)

aslıhan bu çarşamba yemekleri benim için gerçekten felekten bir gün çalmak,valla saatin geçtiğini farketmiyorum:)
haftaya da hep birlikte geçe kalırız inşallah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...