istanbulda çocuğuna teyze ve ev işlerine yardım için yatılı bakıcı arayan

09/24/2011 19:28:00

oglumun bakıcısı ayrılıyor.. oğlum tam gün kreşe başladığı için ihtiyacım azaldı, maddi olarak zorladı.. türkmen 5 yıldır türkiyede 1.5 aydır bizimle dil biliyor, saygılı, söylemeden iş yapıyor temiz, güvenilir iyi bir kadın. 45 yaşında 2-3 yıl kalabilir.. ayrıntıyı paylaşırız.. tek isteğimiz yumuşak davranan, çocuğuna teyze arayan bir aile olması..  

Ynt: istanbulda çocuğuna teyze ve ev işlerine yardım için yatılı bakıcı arayan

09/26/2011 07:43:00

Ben alabilirmiyim  billgilerini

10/01/2011 17:35:00

esraec merhabalar benim yanımda çalışan bşr bayan var 50 yaşında guvenilir biri ve çocuk konusunda çok iyi.Ancak ev işinde haftada bir kadın alabilir isen sana tavsiye edebilirim.Ayın 25 ınde bana yeni biri gelecek inşallah ve bu bayana da iş bulup yollamak istiyorum.Çünkü ben ikinciye hamileyim ve ev işi de cam pencere gibi yapacak ve 1 yaşımdaki kızıma da tamamen bakacak birini arıyorum.Bende yeni doğan çocuguma odaklanacağım bu anlamda ondan daha genç birini tercih edeceğim.Düşünürsen ve o da uygun bulur ise yardımcı olabilirim buradan.Ama bana 25 ınde çağırdıgım diğer kadın gelmez ise tabiki

10/03/2011 14:22:00

bakıcımız nurturia'dan yazıştığımız bir aile ile anlaştı işe başladı, biz de iki taraf için çok mutlu olduk, umarım iyi olur :)   

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...