bira-patates

Ynt: bira-patates

06/02/2010 12:29:00

oyyy oyy süper bi tanışma fırsatı. evimizin düzeni bu aralar fena halde kaçık, bir süredir bakıcımız yok ve annemin desteğini alıyoruz. akşam yavruyla ilgilenmeliyim çünkü babamız da geç gelecek. bir dahaki bira-pattiz buluşmasına kesinlikle gelmek isterim. size iyi eğlenceler :)

06/02/2010 12:30:00

bu arada bende hiç cuma akşamı tatile gidecek modu yok eve gidip bavul hazırlamam felan lazım ama aklım fikrim hala buluşmada gezmede hahahh :)

06/02/2010 12:36:00

en iyi valiz son dakika hazırlanandır :))) hiç günler öncesinden valiz hazırlayamamışımdır :)

06/02/2010 13:15:00

insan biraz sters oluyor ama napayım bende öncedenn hazırlanamıyorum, sadece bir liste yapıyorum unutulmaması gerekenler listesi

06/02/2010 13:59:00

hadi bakalım bu akşam bizim yerimize de eğlenin. ama en kısa zamanda bir daha kıpraşalım. mayıs cafe olur, 17 olur, polenez olur. bizde bu enerji olduktan sonra:))

06/02/2010 14:11:00

Kızlar son durum neresi. Eşim nöbetçi. Hastaneden erken çıkabilirse beni bırakacak. Akşam gideceklerden birisi bana özelden telefonunu yollayabilir mi? Eşim eve 9 bucuk civarı gelebilirse eğer, arar ona gore gelirim. (Çıkarılacak ders: Araba kullanmayı biran önce öğrenmem lazım :))

06/02/2010 14:14:00

EsraEA:E sraozlem'in yazdigini yapıstırıyorum:

"Bu akşam Bostancı Beers, saat 21:30 için 8 kişilik yerimiz benim adıma (Esra) hazır.

Hava güzel olursa bahçe, bozuk olursa içerisi diye rezervasyon yaptırdım. Bahçeyi beğenmezsek içeri kaçarız muhtemelen yer sorunu olmaz, epey büyük bir mekan.

Gülsümcüm, bir dahakine, Taksim'de meyhane organizasyonu yapacağım ben, hazır ol :)

Mekanın yeri bilmeyenler için, Bostancı Vapur İskelesinin tam karşısı :) "

06/02/2010 14:15:00

Bostancı Beers, saat 21:30 için benim adıma (Esra) rezervasyon yaptırdım. Yeri Bostancı Vapur İskelesinin tam karşısında, ben biraz gecikebilirim ancak, numaramı özelden yolladım.

06/02/2010 14:18:00

gönderdim özlemcim.

06/02/2010 14:50:00

arkadaşlar şu anda telefon geldi, eşimin işi uzayabilirmiş. Mutlaka gelmeye çalışıcam ama bakalım umarım 9dan önce gelir. Gelemezse mesaj atarım...  Öffff

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...