bira-patates

Ynt: bira-patates

06/01/2010 06:19:00

doğuma kadar daha kıpırdarız ayol:))
ben güveniyorum size.

06/01/2010 08:48:00

Kozyatağı bana da çok uygun, seve seve gelirim
Korsan: Kıtır'ı ve Tunalı'nın esat tarafında köşede, kaldırıma 3-5 tabure atmış
biracımızı (adnı maalesef hatırlamıyorum, marily monroe karşısı) ve esas önemlisi o günleri çoooook özlüyorum:)
Mezunlar günü mü yapsak acaba bu yıl??

06/01/2010 08:58:00

Korsana devam : Şimdi okudum postları yaa. Off, Kıtır, RoadHouse, Nicky's, Blues Bar, Sakarya, Manhattan, A-Bar, Graffiti, Dost& İmge kitabevleri, Yüksel, Akün sineması, Tunalı, Bahar şenliği, Tiyatro şenliği, stadyum konserleri,  mimarlık partisi, inşaat'ın 60's partisi, Güdaş, tenis kortları, beyaz gecelerle film festivali, Kebap49, Karanfil Pasajı, Kuğulu Park, Sıhhıye'den ve Tunus caddesinden kalkan mavi servislerimiz, 100.yıl, ODTÜ'de ilk kar, yurtlarda bahar, gidilen ilk opera, içilen ilk şarap, at kestanesi ağaçları, Hazırlık binalarına kadar yürünen yollar, gençlik, umutlar, hayaller, dostluklar...

06/01/2010 08:58:00

@aycaevrim, ben biliyorum o koşedeki yeri. Ne hafıza var. 20 yıl önunden geçtim, şimdi ismini hatırlamıyorum iyi mi:( Yalnız en son 3-5 tabure olmuştu 6-7 masa. Pek populerdik yani

06/01/2010 09:03:00

Korsana devam: Kebap 49'un kıymalı pidesini her ankaraya gidişimizde mutlaka yeriz. Mimarlık'ın mozaik pastası, Makinanin köftesi, MM'in tavuklusu, Maden'in fantastik'i, bir de Hocam'ın kumpiri: üstüne kumpir tanımam, MM'in çatısından kaçak gösteri izleme, çimlerde uyuyakalma.... ahh ahh, keşke hiç bitmeseydi. Bitmemesi için bayağı kastım: 15 yıl kadar. ama buraya kadarmış:)) 

06/01/2010 09:10:00

Korsana devam: Güdaş'ta balık, Sun Shine'da Kumpir, gece 12'den sonra yurda girme çabalar ve tabi ki manhattan, manhattan, manhattan, ankaradaki ikinci adresim:)

Bunları bizim çocuklar ilerde aleyhimize delil olarak kullanmazlar umarım:))

06/01/2010 09:11:00

Akşamın konusu belli oldu: üniversite yılları, mümkünde ODTÜ
Ve hatta mümkünse minimum da çoluk çocuk konuşsak??:))

06/01/2010 09:13:00

manhattancılar buraya. eyvahlar olsun:)

06/01/2010 09:16:00

suratıma bir gülümseme yayıldı, ofistekiler garip garip bakıyooo:))))
ahhhh ah

06/01/2010 09:16:00

bir de tabi Manhattan'ın alt köşesindeki (graffiti'ye giderkene) sokak köftecisi, allahım tadı hala damağımda

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...