guzelll annenin (burcukaan) yakisikli oglusu kaan 1 yasindaaaaa ;))

<1234>
10/15/2012 14:04:00

burcucum canimm guzel arkadasim anneliginin birinci yili geride kaldi oncelikle seni tebrik ederimmm

kaancimmm canimmm nice guzelll yillarin olsun saglikli mutlu sans dolu bir omur diliyorum senin icin hayat sana her zaman torpil gecsinnn :)))

opucuklerleeee

yagmur teyzos :)))

iyiki dogdunnn kaannn arkidisimmm bizede gelde oynayalim tamammiii mmmuuccxxx

imza

nehirrrr

Ynt: guzelll annenin (burcukaan) yakisikli oglusu kaan 1 yasindaaaaa ;))

10/15/2012 14:07:00

aaaaaaaa happy brithdayyyyy kaan kuzusuu

cnm anneliğinin ilk yılını kutlarımmmmm.

nice nice sağlıklı mutlu huzurluu yıllarınız olsunn!!!

başak&n.çınar

10/15/2012 14:10:00

Kaanım

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

10/15/2012 14:18:00

oyyyy oyyyy bak şimdi valla gözlerimden yaş geldi,yağmurum öncelikle sana çok teşekkür ederim çünkü hiç beklemediğim bir anda bir baktım paylaşmışsın.kızlar sizede çok teşekkür ederim.benim için bu sene çok buruk bir doğum günü olacak,malesef ki oğlumun ilk doğum günü kutlamasını yapamayacağım,sıradan bir gün gibi geçecek.çok üzgünüm çokkkkkk

10/15/2012 14:35:00

hayirdir.kusum neden ki :/ bi sorun mu var yoksa?

10/15/2012 14:54:00

Mutlu yıllar kaan :)) burcum anneliğinin ilk yılı kutlu olsun canım.bir ömür boyu mutluluklar mucux:))

10/15/2012 15:03:00

Tatlı tontiş Kaan da kocaman abiler sınıfına giriyor artık, ilk yaşı kutlu olsun, nice nice güzel, sağlıklı, mutlu mesut yıllara inşallah, çok çok öpüyorum :)))

10/15/2012 16:32:00

tontiş,yakışıklı ve bir okadarda sevimli bebek kaan yeni yaşın sana sağlık mutluluk,huzur,getirsin inşallah ailenle birlikte kuzum :)

10/15/2012 17:05:00

Guler yuzlu koca yanakili tontis kaan dogum gunun kutlu olsun nice salikli anneli babali yillarin olsun :-):-)

10/15/2012 17:08:00

Kaan'cım ilk yaşın sana mutluluk huzur sağlık getirsin kuzum.Seni ve güzel anneciğini çok çok öpüyorum.iyiki tanıdım sizi umarım bigün biyerlerde yolumuz tekrar kesişir:)

10/15/2012 17:44:00

nice mutlu yıllara Kaan...ilk yaşın kutlu olsun.seni de tebrik ederim adaşım

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...