guzelll annenin (burcukaan) yakisikli oglusu kaan 1 yasindaaaaa ;))

Ynt: guzelll annenin (burcukaan) yakisikli oglusu kaan 1 yasindaaaaa ;))

10/16/2012 21:45:00

YAĞMUUURRR BURDA AÇMIŞSIN Kİİ:)) BEBEM OĞLUMUN KANKİSİ KAAN PAŞAM BONCUĞUM ŞİRİN YAVRUM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN. BİR ÖMÜR MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI OL İNŞALLAH. SENİ ÇOK SEVİYORUM.

BURCUUM SIRDAŞIM CAN ARKADAŞIM. İYİ Kİ TANIMIŞIM SENİ. BİRİNCİ YILINI KUTLUYOR SENİ DE VALLAHİ ÇOK SEVİYORUM:d

10/17/2012 06:20:00

Mutlu yıllar Kaan! Nice yaşlarını sağlıkla, mutlulukla, anne ve babacığınla karşılarsın umarım. Burcu, seni de anneliğinin ilk yılı için tebrik ederim. Nice yıllara!

10/17/2012 06:47:00

yakışıklı prensim ilk yaşın kutlu olsun, ailenle birlikte nice mutlu yaşlara erişmeni dilerim :))

10/17/2012 09:49:00

Kaaan nice dogum gunleri goresin,mutlu yaslar

10/17/2012 21:36:00

Kaan'cım iyi ki doğmuşsun annene bu mutluluğu yaşatmışsın

bütün hayatın boyunca sağlıklı,mutlu,huzurlu,başarılı bir insan olursun inşallah
burcu'cum canım tebrikler ilk annelik yılın kutlu olsun nice senelere ailenle beraber inşallah :) çok öpüyoruz ikinizide 
cansu&ege

10/17/2012 22:20:00

Iyiki doğmuşsun Kaan..nice güzel yılların olsun kuzum.senide tebrik ederim Burcu.anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.çok öptüm :)

10/18/2012 08:14:00

mutlu yıllar dilerim küçük delikanlı:)

10/18/2012 08:44:00

OYYY benim güleç yüzlü tostosummm iyiki doğmuşsun sennn ve iyiki anneciğinle tanışmışım bu denli etkileyici sesli bir annen olduğu için çok şanslısın;)Ömrün hep iyiliklerle dolu olsun hep iyi insanlarla karşılaşman dileğiyle kuzucum öpreim çoookkk

10/18/2012 14:46:00

Buraya yazan,mesaj atan,telefon açan herkese çok ama çok teşekkür ediyorummmm.iyiki varsınız,iyiki sizleri tanımışım.

10/18/2012 19:14:00

Kaana mutlu yaslar dilerimm

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...