2.5 yasinda ve beraber

05/04/2010 07:50:00

Merhabalar

ben 14 ay kadar oglumu yataginda yatirdim boylesinin dogru olduğuna inandipğim için. sonra bir tasinmamiz oldu ve oğlumu yanma almadan bir türlü sakinleştiremedim. peşinden defalarca kendi yatağına (bizim odamizda) GEÇİRME DENEMELERİM OLDU AMA TÜM DENEMELERİME RAĞMEN BEYEFENDİ KENDİNİ BİR ŞEKİLDE YATAĞA GERİ ATMAYI BAŞARDI. EN SONUNDA DÜŞÜNDÜM ANADOLUNUN pek çok yerinde afrika da asyada insanlar bebekleriyle küçük çocuklarıyla uyuyor onlarda kendine güvensiz veya bazı pedagogların idda ettiği gibi eşcinsel olmuyorlar. içgüdülerimi dinledim bu çecuk bunda son derece ısrarlı ben çalışıyorum oğlum kreşe gidiyor bir daha bu yaşa gelmeyecek sonra biz istesekte yanımızda yatmayacak (sürekli kucakta durma konusuda aynen boyle oldu şimdi 5 dak zor durur kucağımda hasta değilse) o zaman oğlumu neden üzeyim kendimi neden harap edeyim. şimdi kucak kucak aile boyu yatip keyif yapıyoruz. ohhhh dunya varmiş. Sizde keyfinş sürün.
Sevgiler 
Banu

Ynt: 2.5 yasinda ve beraber

05/04/2010 08:33:00

Banu ben de senin gini ama daha kısa süre 7. ayına kadar kendi yatağında yatırmaya çalıştım. Doktorum yanlış yaptığımı beyhude uğraştığımı bir süre sonra kendisinin gelip yatacağını söyledi. Ben de bunun üzerine 7. aydan beri kendi yanımda yatırıyorum. En azından uyandığında daha rahat müdahale ediliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ynt: 2.5 yasinda ve beraber

05/04/2010 08:55:00

Haklısın

her çocuk bir olmuyor ihtiyaçları ve tepkileri farklı. Bizimkiler kendilerini böyle güvende hissediyorlar. Onlar için en önemlisi bu o zaman karşılıklı yıpranmak niye. Bizde artik daha rahatız. Belki hala günde bir kez sabahları emdihgimizden hala deliksiz uyuyamıyoruz ama en azından sinir harbi bitti. Keyifli günler dilerim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ben bebeğimle beraber uyuyorum... Ya siz?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...