Öğlen Menüsü

Ynt: Öğlen Menüsü

10/15/2011 18:47:00

anlamadım :( rossmann?

10/15/2011 19:57:00

iremegeeee :) o tarhanayı öyle bir anlattın ki gecenin bu saatinde kalkıp tarhana pişiresim geldi:)

tabi seninkinin yerini tutmaz:) kendimi şanslı addedyordum ama sen daha şanslısın:)ne güzel buğdayını bile seçebiliyorsun:)

aishwarya cım tarhanayı benim dr um da çok önerdi.cidden vitamin deposu..ve benim oğlum (hiçbişi sevmeyen bir bebek örneği olduğu için söylüyorum )pek bi sevmiş onunla ek gıdaya başlayabilmştik:)

ama onu da tuzsuz,salçasız,acısız vs yaptırabilsen en iisi..

labneye gelince ben de öyle biliyorum şahsen >:S pek vermemeye çalışıyorum.hatta bulabilsem nasıl yapıldığını peyniri de kendim yapıcam.araştırıyorum:)

10/15/2011 20:34:00

organik anne işini ne derece görür bilmiyorum ama süt loru yapıyorum ben,kalsiyum oranı daha yüksek diye yarım yağlı süt kullanıyorum,yarım kilo sütü kaynatıp 1 yemek kaşığı yoğurtla kestiriyorum ,tülbentten gecirince üstte kalan kısım peynir oluyo

10/15/2011 20:37:00

nilşafak çok teşekkür ederim önerdiğin içn.ben de yaptım sonra da dr umla paylaştım:) önce güldü ;:) sonra 'annesi o diyet peyniri,en az kalorili peynir,zaten kilo almıyor diye üzülüyorsun bir de diyet mi yaptıracaksın )?! 'de3mez mi:)))

10/15/2011 20:38:00

ama bak bu aarada ben limonla kesmştm:S yoğurtla nasıl kesilr ki? :S o zaman yine yoğurt olmaz mı ?

10/15/2011 20:42:00

kaynarken koyunca yoğurt limon sirke farketmez hepsi aynı işi yapıyor ama bana bunu tavsiye eden de doktorumuz,brucella yüzünden en emin olacagın peynir o dedi

10/15/2011 20:44:00

berrak benim ebe bodruma yerleşmiş olmasın bana tahammül edemeyip ;),bize doktor haftanın 5 günü ne corbası verirsen ver ama en az iki gün tarhana içsin dedi ,iksir gibi bahsediyo adam...

10/15/2011 20:44:00

berrak benim ebe bodruma yerleşmiş olmasın bana tahammül edemeyip ;),bize doktor haftanın 5 günü ne corbası verirsen ver ama en az iki gün tarhana içsin dedi ,iksir gibi bahsediyo adam...

10/15/2011 20:48:00

ahh bu doktorlar beni çıldırtacak:) denicem tekrar..çok teşekkürer nilşafak ;)

10/15/2011 20:53:00

:) doktorlar her yerde aynı....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Güne Bir Menü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...