İzmir'de Karşıyaka ve çevresinde çocukla yaşanılası yerler nereler? Önerisi olan var mı?

06/18/2012 15:47:00

Herşeyden önce temiz havası olsun istiyorum. Eeee önce sağlık. Güvenilir olması da çok önemli.

Yaşadığı semtten memmun olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Ynt: İzmir'de Karşıyaka ve çevresinde çocukla yaşanılası yerler nereler? Önerisi olan var mı?

06/18/2012 15:55:00

mavişehirdeyiz.memnunuz.havası extra temiz diyemem normal ama güvenliği,yeşil alanı,AVMleri,denize yakın oluşu süper.Ege Park yanındayız bu arada.bekleriz ;)

Ynt: İzmir'de Karşıyaka ve çevresinde çocukla yaşanılası yerler nereler? Önerisi olan var mı?

06/18/2012 17:09:00

elifnazar tavsıyen için teşekkürler :) Dediğin gibi bi çok yönden artıları çok ama araştırmaya devam... Kim bilir belki komsu oluruz ;)

06/18/2012 17:12:00

KİMBİLİR BELKİDE...  :) SİZ NERDESİNİZ?

06/18/2012 17:26:00

yenigirnedeyız medıkal parkın onu cadde ustu hıc memmun degılım. daha bır yıl oldu ama yıne tasınmak vs artık daha detaylı arastırmak zorundayım ;)

06/18/2012 20:31:00

Biz zeutinalani-urla tarafindan yaklasik 1 yil once mavisehire tasindik. En iyi yonler- her turlu sosyallik-alisveris-park-restaurant vs var. Egeparka yakinlik buyuk avantaj. Taypark var hemen yanimizda, bebeklerle gitmek icin buyuk rahatlik. otoyola yakinlik avantaj. sokaklar sakin sessiz,  guvenlik var, size yakin profilde insanlar oturuyor. gel gor ki hava bence temiz degil. kisin cok sikayetciydim, komur kokusu inanilmaz basiyor. yazin da hafif kanalizasyon kokusu var devamli. evlerde de ruzgara gore kanalizasyon kokusu olabiliyor. mavisehir binalarinda ses izalosyonu cok zayif. ust kat su cekse sesi bizde hatta yuruken ayak sesleri geliyor. bir de  sanayiye yakin oldugumuzdan olsa gerek bazen acayip kokular oluyor, taris var zeytinyagi artigi oldugunu dusunuyorum. sivrisinek bol haliyle :) eger ses duyarli bebeginiz varsa cim bicme aktivitelerinde benim kizlardan biri hep uyanir. vs vs :) su anda hava cok sicak ve koku var mesela. 

06/19/2012 14:58:00

Sessizlik ve temiz hava icin m Kemal Mah. derim yaz kıs havada temiz

06/22/2012 16:25:00

mavişehir güzel ama egeparka yakın olmak bana pek anlamlı gelmiyor.çarşı-pazara çok uzak.çocuğa bowling topumu yedircez:P

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...