İkizleriniz kaç yaşında ve hangi zorluklarla mücadele ediyorsunuz? Tüyolar!

<12>

Ynt: İkizleriniz kaç yaşında ve hangi zorluklarla mücadele ediyorsunuz? Tüyolar!

04/16/2011 15:44:00

benim kızlarım 14 aylık ama hala yürümüyorlar dr.ikizlerin geç yürüdüğünü söyedi ne olur bişey söyleyin siizinkiler ne zaman yürüdü

Ynt: İkizleriniz kaç yaşında ve hangi zorluklarla mücadele ediyorsunuz? Tüyolar!

04/18/2011 06:49:00

bizimkilerden biri 11 aylık, diğeri 15 aylıktı yürüdüklerinde.çocuktan çocuğa değişir bence bu. tek çocuk olup da 15-16 aylıkken yürüyen de var. 18 aylık olana kadar yürüyebilirlermiş çocuklar, biri geç yürüdüğü için araştırıp doktoruna sormuştm. 18 aylık olup da hala yürümüyor ise o zaman araştırırız kas kemik incelemesi yaparız demişti. çok şükür gerek kalmadı. yani sözün kısaası endişelenecek birşey yok.

05/01/2011 10:15:00

herşeye rağmen ikiz annesi olmak güzel.çünkü zoru başarıyoruz

05/01/2011 10:19:00

gece uykularınız nasıl.biz ayrı odalarda yatırıyoruz yoksa birbirlerinin sesine uyanıyorlar.bide emerken diğeri gözünü açarsa kıyamet kopuyor.gecede 5 biri 6 biri kalkıyor.bende uyumasam daha iyi diyorum nöbetteyim bi biri bi biri emzir dur.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ikiz anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...