eryamanda oyun/aktivite grubu

<12>
03/10/2012 20:38:00

Merhaba,

okul öncesi eğitimde lisans, master ve drama eğitimini tamamlamış 3 yaşındaki oğlu ile yaşamı keşfetmeye ve zamanımızı eğlenceli öğrenmelere dönüştürmeye çalışan bir anneyim. Hafta içi çalışmam nedeni ile hafta sonu oğlum için oyun grubu imkanı sunan kurumları arama girişimim, kurumların içeriğini(öğretmen, öğrenme ortamı niteliği vb) gördükten sonra başarısızlıkla sonuçlandı. İstedimki minik oğlumla öğrenme merakıyla dolu, evimizdeki keyifli zamanlarımıza ortak olacak arkadaşlarla tanışalım ve kuracağımız oyun grubu ile hep birlikte kaliteli zaman geçirelim. Bu nedenle 3-6 yaş aralığında, çocukların kendini ifade etme, empati kurma, yaratıcı problem çözme becerilerinin gelişimine yönelik hazırlayacağım program dahilinde, mutlu cumartesiler geçirmek isteyen miniklerle tanışmak için sabırsızlanıyorum

Ynt: eryamanda oyun/aktivite grubu

03/11/2012 10:47:00

Selam. Çok sevindim bu kararınıza. Eryamanda bu konuda çok büyük açık var, sırf bu yüzden bir sürü kredi çekip aldığımız evden çıkarak bir sürü zarar edecek olmamıza rağmen umitkoye taşınmayı düşünüyoruz. Su znda yasımız tutmasa da zamanı geldiginde (burda olursak eğer) katılmak isterim. Bunun dısında da sizinle tanışın görüşmemden çok memnun olur, burda tanıdık pek kimsemiz ve cevremiz yok yeni taşındığımız için. Sevgiler...

03/11/2012 18:29:00

Ben de düşüncemin destek görmesine sevindim, teşekkürler:) Ümitköye sadece bu nedenle taşınacak olmanız üzücü fakat yenilikler her zaman iyidir...umarım yeni ev, semt güzellik ve şans getirir yaşamınıza. Burada olursanız görüşmek tanışmak isterim bende. Hoşçakalın...

03/11/2012 19:26:00

merhaba bende batıkentte oturuyorum. böyle birşeyi o kadar çok istiyordum ki görünce çok sevindim. bi< seve seve katılmaya hazırız. benim kızım 31 aylık

03/14/2012 19:00:00

Merhabalar, oyun aktivite grubunuza oyun ablası isterseniz ben de seve seve katılabilirim cumartesi günleri, dilerseniz odtüye gelip kampüste yeşil alanda da vakit geçirebilirsiniz,tabii havalar ısındıktan sonra:)

03/15/2012 18:27:00

Merhaba, grubumuzu yapılandırdıktan sonra sayımızda çok olursa neden olmasın:) öğrenci misin?

03/15/2012 18:35:00

merhaba, oyun grubumuzu yapılandırdıktan sonra, sayımızda fazla olursa tekrar görüşelim istersen. Öğrenci misin?

03/15/2012 19:19:00

Evet, Odtüde okul öncesi öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim:) malum öğrencilik halleri, çalışmak istiyorum ve kendi alanım tercihimdir çocuklarla geçirdiğim her gün benim için tecrübe demektir çünkü..Teşekkür ederim

03/18/2012 09:50:00

böylesine bir grup açma gerekçem ;
1.oyun grubu adında açılan özel kuruluşların öğretmen öğrenme ortamı niteliklerinin yetersiz oluşu
2. Çocukların algılarının en geniş olduğu dönemi beslemek
3. sosyalleşme, kendini ifade etme, kendini koruma ve problem çözme becerilerini geliştirmek
4. annelerin belirli bir zaman  diliminde soluklanmasını sağlamak, çocuğunun dışındaki dünyada sosyal etkinliklere(tiyatro, sinema, okuma vb) katılımlarını artırmak
5. Çocuğunun gelişimi ile ilgili uzman görüşü edinmek
5. Ankara ve Eryamanda bu alandaki boşluğu doldurabilmek için deneyim kazanmak

03/18/2012 09:51:00

zihnimdeki oluşum

1.en kısa sürede tanışmak

2.anneli olan ilk oturumda kaynaşmak

3.annesiz olan sonraki haftalar için grup açarak iletişim ve paylaşım platformu hazırlamak

4.öğrenme ortamımızın zenginleşmesi(materyal) için girişimlerde ve paylaşımlarda bulunmak

5.oyun oynamak, deney yapmak, drama etkinlikleriyle yaşantı zenginliği oluşturmak.

03/18/2012 10:07:00

çook güzel fikirler bunlarrr ben de dahil olmak isterim vaktim oldukça ama benim oglan kucuk uyum saglayabılır mı ona takıldı aklım

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...