eryamanda oyun/aktivite grubu

<12>

Ynt: eryamanda oyun/aktivite grubu

03/18/2012 10:35:00

teşekkürler onay görmek çok güzel:)ilk hafta anneli sonra annesiz olan grubu 3-6 ile sınırladık çünkü çocukların kendi sosyal grupları oluştuktan sonra özgüvenleri desteklenecek ve bir sonraki adım olan okul öncesi eğitim kurumlarına daha hazır hale gelecekler. sevgiler...

03/20/2012 19:59:00

Ne güzel düşünmüşsünüz, oyun grubu ben de çok aradım eryamanda.ama ne yazıkki

buralarda kreşlerde  yok.Ben de katılmak isterim.3.5 yaşında oğlum.

03/21/2012 15:46:00

daisy76 merhaba oyun grubu var fakat içeriğini anladıktan sonra malesef bu konudaki halimiz içleracısı inanın. istedimki daha bilinçli, duyarlı, sorgulayan bireyler yetişmesi için birşeyler yapayım. Oyun grubu kavramı Türkiyede çok yeni ve içi doldurulamıyor. yapacağımız etkinliklerle miniklerin gelişimine katkı sunarsak ne mutlu bize hem belli mi olur belki sadece oyun grubu temasıyla Eryamana bir yuva kazandırırız:) Özel sorunuz olursa uzmananne@gmail.com adresine atabilirsiniz. Adınız iletişim bilgilerinizi de atarsanız toplanacağımız tarih için sizlere geri bildirim verebileyim. Sevgiyle kalın

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...