bebek eşyaları

<123>
12/03/2010 18:36:00

arkadaşlar hangi marka bebek arabası,modeli,ana kucağı ve park yatağı almalıyım neyi tavsiye edersiniz?

Ynt: bebek eşyaları

12/08/2010 11:04:00

ben chico taraftarıyım sağlamlığı gözle görülüyor ama kullanan annelere de sormak lazım. biz gören anneleriz:)

12/08/2010 13:47:00

bende kraft ın travel sistem bebek arabasını beğendim , ama tam karar veremedim . gerçi kime danışsam bebek arabalarının çok rahat kullanılamadığını baston tiplerin kullanışlı olduğunu söylüyorlar.bende kararsız kaldım ...

02/17/2011 09:31:00

arkadaşlar ben kraft ın benneton rengi oyun parkını aldım ..gayet kullnışlı görünüyo..ve chico ya göre fiyatı daha uygun ..tavsiye ederim

02/17/2011 09:33:00

bebek arabası konusunda ben de kararsızım alan varsa mutlaka paylaşsın..o kadar seçenek var kii insanın kafası karışıyoo..ben üç tekerlekli almayı düşünüyorum ama kullanan varmıdır..memnunmudur bilmiyorum

02/17/2011 09:33:00

bebek arabası konusunda ben de kararsızım alan varsa mutlaka paylaşsın..o kadar seçenek var kii insanın kafası karışıyoo..ben üç tekerlekli almayı düşünüyorum ama kullanan varmıdır..memnunmudur bilmiyorum

02/17/2011 14:59:00

Benim bebek arabam Daha gelmedi AMA bugaboo bee olacak..esim camelon secenegini seviyordu AMA gecenlerde bir arkadasimin koca tekerlekli bebek arabasini arabamin bagajina yerlestiremedim...yerlestirdim bagajim yolun ortasinda acik sinyali verdi :))o zaman kesin minik tekerlekli dedim.bastion tarzi ilerisi icin de uygun,,.arkadaslarim da bana ne alirsan al AMA kucuk tekerlekli olsun diyorlar.3 tekerleklerin arka 2 tekri devasa arabalar minik olsa da.. Quinnylerin oturma pozisyonunu hic saglikli gorunmedi..bebeklerimiz hep bebek kalmayacak..ilerisi icin mclaren ,tfk bug steer (kapanisi biraz zor),kraft dusunun derim...

02/17/2011 16:39:00

off codid desene bayağı bi araştırmam gerekiyo....ne çok eksikleri var bu bebişlerin yaa..ha aa bu arada aklıma gelmişken emzirme südyeni aldın mı..bedenini neye gööre alıcaz şimdikine göre miii??

02/17/2011 23:22:00

mavilale eğer bulunduğun yerde marks & spencer varsa kesin git al derim emzirmesütyenini.Benim göğüslerim hamileliğimin  ilk gününden beri bomba gibi..Her an infilak edebilir..Sütyen problemi yaşadım ve ingiliteredenbir arkadaşım hamileyken de git al emzirme  sütyeni marks &spencer dan dedi..Olmadı mothercare al dedi.Hakıkaten ikisi bir arada satılan sütyenlerden aldım marksın, çok da memnunum..Başka sütyen aramıyor göğüslerim..Şimdiki bedeninin bir numara büyüğünü al derim çünkü doğumdan sonra çok şişiyormuş beden.. Bluzunun üstünden denemeden de alma..Çünkü nefes problemi yaşıyorz ve sütyenin de baskısı olursa nefes problemi ,kaburga acıları artıyor.:.
bu arada unnado.com da hamile ürünleri satışı var..eğer hastane çıkışı almayan varsa clean globe un organik setleri var.Ben açığı daha önceki kampanyasından almıştım clean globe ve en doğru kararmış..Yumuşacıklar..:)paramini.com da ise kraftın bebek arabaları satışta..tek modeli var.Baby Max Crosse Travel Sistem Bebek Arabası -  250 lira..oto koltukları da var ...kids.limango.com.tr ise genel bebek eşyalrı satışta ...tabi sabahtan beri meze hazırlamaktan misafir ağırlamaktan şu saatte yazabildim..sevgiler....:)

02/18/2011 10:13:00

codid aynı durumdayım canım ben de ..kendimi nadide sultan gibi hissetmeye başladım artık..çok fenalar gerçeketen ben bi bakayım dediğin markalara ..bi de bebek arabası bakıcam daha ..hoşçakal..

02/18/2011 13:05:00

bende bebek arabası konusunda acele etmiyorum...zaten 40 ı çıkana kadar dışarı pek çıkılmıyor...o zamana kadar da bebiş kendini toplamış olur ve durumuna göre bi araba bakabilirim...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...