bebek eşyaları

<123>

Ynt: bebek eşyaları

02/21/2011 07:12:00

sarpinannesi çok teşekkür ederim canım haklısın aslında..amma büyükleri bilirsin işte çok meraklılar eksiği neyse alalım diyolar..benim ana kucağım var allahtan ablam sağ olsun..ama kraft ın baston tipli olanına bakıcam heralde..bu arada hep onu görüyorum etrafta..hem tekerlekleri küçük hem de tak elle katlanabiliyooo..neyse bakıcaz artık..:))) 

02/22/2011 17:05:00

Chicconun urunlerini kullaniyorum telsizimden tutun da park yatak bebek arabasina kadar.cok cok memnunum.arabamiz travel sistem for me.setin icersinde oto koltugu olarak ta kullananildigim isofix li ana kucagi mevcut.tekerlekli iskelete sabitlenmesu buyuk kolaylik.araba serce parmagimla bile ilerliyor.bekledigim herseyi onda buldum.park yatagimiz da kizima hala kullaniyorum ve sonra 2. Bebegime :) bizimle heryere eslik edebildi sehir degistirdik ne kadar dogru bi kararmis. Arti telsizimden de cok cokmemnunum dijital audio plus mutlaka bakin derim.ozelliklede sunu eklemek isterim chicco urunlerinin tam manasiyla seneler sonra bile arkasinda.garantorluklerine bayiliyorum cok ilgililer.bir kere aliyorsunuz ve sonrasinda da ilgili bulabilmek onemli oluyor.cok memnun kaldigim icin yaziyorum.bebislerinizle birlikte hersey gonlunuze gore olsun ....

03/01/2011 11:20:00

Arkadaşlar kesinlikle chicco' yu öneriyorum neden derseniz müşterisine sahip çıkıyor. Oğlumun bebek arabası chicco lite way 2 yıl boyunca deretepe kullandım bir sorun yaşamadım sadece tekerlekleri aşınmıştı yeniden hamile kalınca arabayı bir elden geçirtelim dedik. Chicco bayine gittim ücretli tamir yapıp yapmadıklarını sordum, garantisi bitti mi dediler. Emin değildim eve geldim baktım garantisinin bitmesine 15 gün vardı. Arabayı bayiye götürdük. Sadece tekerleklerin yapılmasını ve ayak koyma yerini değiştirmelerini istedik. Bir hafta sonra arabamız fabrikadan gelmiş bizi aradılar, arabayı almaya gittiğimizde eşimle gözlerimize inanamadık. Arabanın bütün tekerleklerini,  alt aksamını, ayak koyma yerini fren sistemini, el tutma yerlerini ve üst tentesini garanti kapsamında değiştirmişler ki buralardaki tahribatların hepsi de kullanmaktan kaynaklanan sorunlardı. Arabanın sadece oturma yeri değişmedi. Yani bize resmen yeni araba verdiler bu nedenle bu bebişimi de alacağım bütün ürünler chicco olacak.

03/01/2011 15:06:00

emzirme sütyeni ile ilgili olarak ; ince kıyafetlerin altında biraz kapatıcı özelliği olan bir sütyen aradım yana yakıla...ve Triumph'un 80 tl'lik sütyenleri dışında hesaplı olarak sadece bu markayı bulabildim..Chezelle..

http://www.abchamile.com/asp/index.asp

Bu sitede satılıyor..bir de sanırım İstanbul'da dükkanları var..Ankara'da da Kocatepe pasajında Pijama dünyası satıyor..

03/02/2011 16:06:00

Geçen hafta yapılan anne bebek fuarunda arabamızı aldık.Concord almaya gitmişken bu markanın ana üreticisi olan Jane marka travel sistem puset ve ana kucağını aldım.Piyasa değeri 1750tl civarında olan aracı 1450tl ye taksitle ayhan çocuktan aldık.Maclaren chicco gibi araç kullanan arkadaşlar bizimkini çok beğendiler sürümü kullanımı çok rahat katlayınca epey az yer tutuyor tekerleri çıkabiliyor.Gerçi bebekle kullanmadım ama ben bu alışverişten çok memnunum sadece ana kucağı ile ilgili çekincelerim var.Sanki çok küçük gibi???Ama sadece 6-8 ay gibi kullanılacağı düşünülürse yeterlide gelebilir bakalım artık onuda kullanınca öğreneceğiz...

03/17/2011 16:54:00

arkadaşlar ben kraft aldım travel sistem ilk aylarda çok işe yaradı ama daha sonra hantal gelmeye başladı size nacizane olarak uyarım muylaja baston tarzı,hafif,kafandığında yer kaplamayan ve yine travel sistem bebek arabalarını öneririm.marka olarak bişey diyemiycem çünkü fiyatlar biraz uçmuş.ama ilk aylardan itibaren kullanmak istiyorsanız travel sistem alın...

03/17/2011 16:57:00

ben bebek arabasını alırken hem hafif hem kolay katlanabilen hemde bebeğimin rahat edebileceği bi bebek arabası almıştım.markaya pek bakmadım hakikaten fiyatlar çok uçuktu.2000 tl bile bebek arabaladı gördüm.bence bu kadarına gerek yok.ben 5 sene evvel 150 tl almıştım.sarıp sarmalayı kaldırdık 3 sene çok rahat kullandım.bi bebek daha büyütür.markalara aldanmayın bence..

03/17/2011 17:46:00

Eger arab a koltugu alacaksaniz uzerine arab a koltugu monteedilebilir alabilirsiniz...Ben oyle yaptim.portbebe ihtiyaci da ortadan kalkmis oldu..aishcim ozellikle bizimki gibi yaz bebelerine portbebe cok gereksiz :)sen bodrum Ben Antalya..olmuyor ....

03/17/2011 18:29:00

04/05/2011 17:08:00

Ben bebek arabasını chicco marka aldım, ana kucağı ile bırlıkte set halınde.Kalite olarak diğerlerıne göre bence daha sağlam.Tabii herkesin zevk ve tercihi farklı.Tek kötü yanı çift taraflı kullanılanlardan değil...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...