Kitap değiş tokuşu

<12>
04/28/2011 06:16:00

Buluşmalara başladık ya.. Aklıma geldi kitap değiş tokuşu isteyen olabilir mi diye.. İster büyükler için kitaplar, ister çocuk gelişimi, ister bebelere kitaplar.. Elinizde olan, beğendiğiniz, önerebileceğiniz kitapları okuyup okuyup değiştirsek, merak edenler okuyunca tekrar yuvasına dönse kitaplar.. ben bu ara kitap için kafa yoramıyorum mesela. şöyle ki hangi kitapları okuyacağımı seçmeye vaktim yok. "Ben bunu okudum gerçekten çok güzeldi sen de oku" diyen olursa pek bi güzel okurum.

Sonuç olarak kitaplığımızdan birer ikişer kitap seçsek, bir sonraki buluşmaya kitapları okumak isteyene versek ;), sonra başkasına, sonra başkasına.. Getireceğimiz kitapları burada da belirtirsek belki ilgi de artmış olur..

Olur mu ki???

Ynt: Kitap değiş tokuşu

04/28/2011 06:19:00

zap yaparkene gördüm akşam çocuklar duymasının bi sahnesinde, neydi o bi adam varya orda adını bilemedim şimdi ,  direk o geldi aklıma hilal okuyunca :)

04/28/2011 06:20:00

ne ki o? izlemedim ben. komik mi?

04/28/2011 06:30:00

felsefe okumuş komik bi karakter, akşam tam da bu kitap paylaşımı ile ilgili bi sahne vardı 

04/28/2011 06:37:00

hadi yaw. ee? ne diyosun? yapamaz mıyız?

04/28/2011 06:42:00

yaparız neden yapamayalım, gerçi ben çok kitap okuyabilen bi insan kulu değilim ama katılırım, böylece okumaya fırsatta yaratırım şahane olur, çocuklarada kitap paylaşımı aşılanabilir hem, şuan ece kitaplarını mümkün değil paylaşmıyo mesela , onuda kırabilirz belkim böylece.

04/28/2011 09:01:00

cok güzel bir fıkırbence. kitap okumayı seven bırıyım ve onerı ıle okumak cok daha guzel.suan  başucu kıtabım mine izgi -kızımı yetiştiriyorum-

04/28/2011 09:03:00

kitap paylaşımı gerçekten güzel fikir,  bende kendim için çok kitap okuyan birisi değilim çünki vaktim olmuyor. çocuğum için okuyorum. VARIMMMMM:)

04/28/2011 09:11:00

ben kıtap okumayı cıdden cok sevıyorum ve kıtap degısımı olayı bana cok sempatık geldı. amaaaaaa bulusmaya gelemıyoruuuuuum :((((

cok kıtabım var hepsını degısırım benı de bulusmaya alın :))

04/28/2011 10:13:00

çok güzel düşünmüşsün hilalcim.bende çok kitap okuyamıyorum utku doğduğundan beri ama artık büyüdü ve yaz geliyor. okumayı özledim.... :)

zz 6Y
04/28/2011 11:44:00

bendede çok kitap var getireyim süper olur aklınızı seveyim sizin ben:)))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...