Anne Sütünü Arttıran Gıdalar

<1234>

Ynt: Anne Sütünü Arttıran Gıdalar

09/11/2012 14:18:00

sade maden suyunun herhangi bir zararını görmedim aksine bebeğimin gazını daha rahat cıkarmasına neden oluyor diyebilirim...gunde 1 veya 2 tane mutlaka içiyorum ve hemen sütümü arttırdığını farkediyorum...

09/22/2012 07:36:00

dereotu, yulaflı yiyecekler, hurma, incir ve bol bol su :) 

09/22/2012 09:57:00

BİR TATLI KAŞIĞI REZENE_BİR TATLI KAŞIĞI ANASON_BİR TATLI KAŞIĞI KİMYON_2 TATLI KAŞIĞI ISIRGAN YAPRAĞI

ANNE SÜTÜNE İNANILMAZ MUHTEŞEM ARTIŞ VERİYOMUŞ OLMAYAN SÜTÜ BİLE GETİRİYOMUŞ ÇAY OLARAK İÇİLMESİ :)

10/07/2012 10:29:00

ben hergün promalt ve humana still tea içiyorum birde kimyon ve rezeneyi kaynatıp içiyorum öyle sütüm arttı aynı zamanda 3-4 lt su içiyorum. oğlum mama yiyordu her öğün, şimdi sadece gece yiyor.

10/11/2012 14:43:00

kızımla babasına süpriz slayt hazırladık http://turbobit.net/hnmskihvznr5.html
bakalım begenecekmisiniz.süper baba sarkısınıda ekleyecektim beceremedim aranızda nasıl yapılacagını bilen varmı ?

01/15/2013 13:07:00

ben doğum yaptığımdan beri kayısı suyu içiyorum inanılmaz süt yapıyo uyuyup uyandığım zaman iç çamaşırım sırıl sıklam olmuş ve kazağıma kadar akmış süt... tavsiye ederim.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...