Eryaman'da bakıcı arıyorum.

09/01/2011 11:40:00

Merhaba,

5 aylık bebeğime, 10 aylık olana kadar benimle daha sonra yalnız bakacak tecrübeli ve referanslı bakıcı arıyorum. Bebeğe evimde hafta içi bakılacaktır.

Ynt: Eryaman'da bakıcı arıyorum.

09/02/2011 07:52:00

eviniz eryamanın neresinde acaba benim bakıcım bir ay önce başladı..bakıcı ararken  görüştüğüm kişilerden bir kaç kişi var .özellikle burda oturan ( eryaman evleri)hoş görgülü bir hanım var. dilerseniz  numarasını veririm.

09/02/2011 17:43:00

Gölete yakın sayılır. Numarasını alabilirsem çok memnun olurum.Siz nerden bulmuştunuz bakıcı adaylarını?Teşekkürler.

09/03/2011 10:21:00

ben çevreme haber vererek bi çok kişi ile görüştüm .ama anlaştığım kişi sizin gibi nurturia ya verdiğim ilanı görerek benimle iletişime geçti. tanışınca ortak tanıdıklarımızın olduğunu gördük. onlarda olumlu referans verince başladı çok şükür...
munise hanım  görüştüklerimden hatta anlaşmak için aklımda olan biri idi .ama kısmet şu anki kişi imiş diyelim. ulaşım sıkıntısı olur mu bilmiyorum.siz görüşün artık. 0537 248 5632

eğer olmaz ise selma hanım diye biri vardı .siz de görüşün .pek tanımıyorum siz değerlendirirsiniz artık bir arkadaşım yönlendirmişti.0531 5432897 o da eryamanevlerine yakın oturuyor.baktığı çocuk yeğeninin çocuğuydu taşındılar sanırım boşta henüz...

ben aysun  bu arada ... kolay gelsin .iyi haberlerinizi almayı dilerim...

09/03/2011 18:13:00

Cok yardimci oldunuz Cok tesekkur ederim. İnsallah iyi birini bulabilirim. Munise hanimla gorusecegim.

Gorusmek uzere.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...