bebeğimizin neleri var?

<12>
06/12/2011 13:45:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: bebeğimizin neleri var?

06/12/2011 15:16:00

serosh idille baybars aynı gün doğmuş biliyosun.. bizimki de daha yeni bişeyler tutmaya başladı ama tam olarak tutuyo da denilemez.. kısa süreli ve ben eline verirsem.. ilk defa geçen gün oyuncağını düşürdü elinden ve tekrar kendi uzanmaya çalıştı.. ama bunu her zaman da yapmıyor...idil de biçok oyuncağın seninden ilk başta ürküyor, sonra alışıyor... çok da ilgisini çeken bi oyuncağı yok bana göre.. sadece chicco müzikli penguen var, onun sesine güzel tepkiler veriyor... müziklilerden bi tek onunla ilgileniyor

06/12/2011 15:24:00

Teo nun ilgisini ceken seyler renkler,isiklar ve donencesini cok seviyor..fotografcimizin saclari pembekirmizi bayildi ona sureklibakti..Daha oyle bisey tutamiyor AMA donencesine ulasiyor yakaliyor vuruyor...

06/12/2011 18:42:00

oyy :) büyüyüp de oynayacaklar ya yaa, heyecanlandım ben şimdi :)
bizim de pek oyuncağımız yok henüz. yatağının üstünde 3 tane ayı vardı. ben hatta ilk aldığımızda beğenmemiştim, "çıkarırım bunları dönence alırım güzel bir tane" diyerek aldım, ama bu hafta yatakta onlara bakarak vakit geçiriyor. uzanmaya çalışıyor, uzanamadıkça kızıyor, öyle kendi kendine mırıldanıyor. ben odamızı toplayana kadar orada vakit geçiriyor hatta sorunsuz.
bir de tıytılımız var. renkli bir çıngırak. ağladığında babası onu sallıyor hemen, anında susuyor. hiçbir şey yapmadan dakikalarca bakıyor öyle.
bir de anakucağımızın üstündekiler var. onlara her nedense göz ucuyla bile bakmadı henüz.
ben de hamileliğimi öğrendiğimde koşup "benimle oynar mısın anne" kitabını almıştım. galiba öğrendiğim oyunları oynamaya çok var daha :D

06/16/2011 09:08:00

beşiğin üstünde dönen ayıcklar müzik eşliğinde sadece 3 gün ilgisini çekti.seyahatler içinaldığım boyun yastığı var onun üstünde oyalanıyor hem gazı da kendiliğinden çıkıyor.yorulduğu için uyuduğuna dair bir inancımz var

06/16/2011 11:11:00

ana kucağı derken yere koyup sallanan mı boyundan asmak içnmi

06/16/2011 11:51:00

Evtipi denen anakucagi harika bisiy..sonucta oturma yatma kademeleri var..barlari var oyun icin..en guzeli yaninda bir Yere goturebilirsin ve yatak olarak rahatca kullanabilirsin..oyunkonsolu olsun ilgilerini cekiyo..en guzel chicco ve fisherprice.AMA Benim slk kocam gibi sirf mp3 girisi var diye extra Dan ayni chicco mRkaya 50 tl fazla odemeyin..Daha hic kullanmadim..

06/16/2011 12:49:00

Berrak vars a ikinci el al..O kiliflari cikiyo yikarsin..bi de Ben bebekler icin olan lastikli carsaf gecirdim..terleme yaptirtmiyo..

06/18/2011 22:03:00

Berker  Tiny Love Double Sided First Book'una  bayılıyor. Şimdilik siyah beyaz olan kısmıyla ona her gün farklı hikayeler uyduruyor babası; Berker de gülerek ve sesler çıkartarak cevap veriyor. Siyah beyaz kısım, renkli kısımdan daha çok ilgisini çekiyor.

06/18/2011 22:20:00

Ev tipi ana kucağımız bu. Berker şimdilik sadece uzanıyor ve arada sallanmayı seviyor. Oyuncaklarına bakıyor ama keyif aldığını sanmıyorum.

Bunun içinde de 20 dakika yalnız başına vakit geçirdiği oluyor. Rahat kahvaltı için ideal :)
Maymuna dokundukça müzikler çalıyor, ilgisi gün geçtikçe artıyor.

06/18/2011 22:20:00

Bende Buradan bir arkadastan aldım fisher price 3 in 1 anacukagi. Öyle memnunum ki! Hem oğlum çok sevdi hem de ben Cook rahat ettim. Daha az kucağımda artık. Üstünde çok vakit geçiriyor. Etrafa hakim olabiliyor ve üstünde de uyuyor. Bir de dün yine burdan :) playscool oyun halısı aldım ona da bayıldı. Üstünde bir sürü oyuncak var. Hele güneş var muzikli ona bayıldı. Çıldırıyor ışıklarına bakarken. Bunların dısında bir kaç cingirak, ve aynalı titreyen oyuncaklarımızın var.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...