Doruk'un güzel gözlü annesi Dilek'imin doğumgünü:)

Ynt: Doruk'un güzel gözlü annesi Dilek'imin doğumgünü:)

12/11/2012 14:58:00

Hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederm. çok mutlu oldum. ve yaşlandım.
artık güncellerde dilek ist. 33 mü giricem duygulandım :S

hepinizi öpüyorum tekrar çok teşekkür ederim

12/11/2012 15:53:00

Nice senelere Dilekcim yeni yaşın uğur getirsin..

12/11/2012 15:56:00

ya agbi ben ne sacma biriyim ben nasıl bu baslıgı acamadım :((( allahtan benim canım cıgerim acmısss!

Dilek !!!

Sen nesin bilmiyorum , seni ne kadar seviyorum bilimiyorum ! neden bu kadar bana benzedin hiç tahminim yok ? ben neden sen gibiyim %100 hic bir fikrim yok ? olm hayat bana biişi vericekti ben biliyorum iyi bişi , sağlam bişi, %100  olmasada %100'e yakın benim olan bşi! DOST!

Seni doğuran anaya ve senin doğurduğuna sevgi ve saygımı defalarca yenilesem az kalır.

Sni buldum çok şükür dost!

iyiki doğdun iyiki iyiki iyiki doğurdun!

Seni çok seviyorum dileK!

12/11/2012 17:44:00

33 iyidir:) yeni yaşïn kutlu olsun.

Sevdiklerinle birlikte nice yılların olsun

12/12/2012 07:13:00

yine yine yine herkese çok teşekkür ederim. şu mesajların bir insanı ne kadar mutlu edebileceğini tahmin edemezsiniz. çocuk gibi sevindirik oldum. hepinizi bakın yine öpüyorum :)

DUYGU!!!!

Senin arkadaşlığını hakedecek çok iyi bişiy yapmış olmam lazım benim. sen bana ödülsün. can'sın. çoook sevdiğimsin. herşeyimi döküldüğüm sırdaşımsın. kaybetmeye korktuklarımdansın. ailem gibisin. öyle bi yakın hissediyorum ben seni. annene seni doğurduğu için çok teşekkür ederim. ayrıca ipek'i de iyi ki doğurmuşsun ki burada tanışmamıza vesile olmuş. 

mükemmel bir arkadaşsın.
seni çooooook seviyorum 

dip not : heee öyle başka kanka aramana uyuz oluyorum

12/12/2012 07:20:00

Canımm Dilek im senii çok sevdim ben ne kadar samimi içtensin sen ya hani bazı insanların yanında kasılırsın yaa senn hiçç öyle değilsin senle ilk telde konuştuk tan sonra dedim nasıl biri bu yaa sanki beni tanıyor gibi içime işledi çok severim ben senin yapında insanları iyiki doğdun boncuk gözlü arkadaşım (bu arada ben senin gözlerinin renkli olduğunu pazar görünce öğrendim hep siyah sanıyordum:)
nice sevdiklerinle birlikte sağlıklı uzunnn yılların olsun inşallah..öpüyorum ..

12/12/2012 07:30:00

nice yaşlara!

12/12/2012 07:36:00

Dilekcim canım arkadaşım bende seni tanımış olduğum için çok mutluyum.
İyiki doğdun güzel gözlü arkadaşımmmm.

12/12/2012 07:40:00

Nice senelere .. :))

12/12/2012 07:40:00

İyiki doğdun Dilek :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...