Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

Ynt: Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

05/23/2011 14:28:00

yettim gari başak:)) ne durumdayız, nasıl yardımcı olabilirim?

05/23/2011 14:50:00

Geçen sefer sınırsız içecek olmadan da idare etmiştik. Onun için o kadar fark ödemeye gerek yok diye düşünüyorum ben.

05/23/2011 15:13:00

başakçım bence garanti olsun diye 80+40 olarak konuşalım. Geçen seferkinin  nerdeyse 2 katı, fiyatta taviz vermeyelim, rakam çok yüksek, bir de naçizane tavsiyem, adamlarla da konuşalım, gelenlerden parayı peşin alsınlar kendileri takip edip, böylece günün sonunda sıkıntı olmasın, erken kalkanlar vesaire olur çünkü

05/23/2011 15:22:00

Sosis olmasın diyip kaçayım :P 45 tl aynı menu yapsınlar bence sürümden kazanırlar.

05/23/2011 15:28:00

esra'ya katılıyorum :=)

05/23/2011 16:41:00

İşinize karışmak gibi olmasın ama
45 tl de çok değil mi?
artı 12 tl de sınırsız içecek,çok bence de. 
yanlış hatırlamıyorsam malta köşkü'nde açık büfe yemek 32 tl olması lazım,üstelik bu fiyata sınırsız içecek te dahil....

bence bırakın siz orayı,başka bir tarihte başka bir yere gidelim hehe...

05/23/2011 16:54:00

ukalalık etmek istemem ama çatlayana kadar yesek bile kişibaşı 45 yiyemeyiz, hele 12 TL içecek için çok fazla.. bi ton yol yapıp geleceğiz hem de oldukça kalabalık bir grup.. hala fiyatı bu kadar yüksek tutmaları bana garip geliyor.. Çıkıntılık ya da itiraz olarak algılanmasını istemem, çok da istekliyiz gelmek için, sadece böyle düşünüyorum ;)

05/23/2011 19:44:00

hilaldefne+1
Kızlar yanlış anlamayın nolur ama bu fiyatlar bu organizasyon için fazla olup bizide zorlar. Biz İzmirden oraya sadece sizlerle tanışmak ve sohbet etmek için geliyoruz yemek yemesekte olur. Yani diyeceğim o ki bize daha makul fiyatlarda sadece mekan kiralayabilecek yer yokmudur acaba? Herkes birşeyler yapıp ya da alıp gelir sadece içecekler mekandan olur maksat muhabbet olur. Olmadı alternatif yerler bakılabilir. Buda olmazsa alternatifleri kendim yaratacağım gibi görünüyor yemek yiyip gelmek gibi :) :P Sakın yanlış anlaşılmasın geçen seferde gidip memnun kalmışsınız ama bu defada böyle ayarlamak isteği doğrultusunda iseniz çıkıntı gibide olmak istemem katılırım ancak fikirlerimi belirtmek istedim.

05/23/2011 19:48:00

Başaaaaaaak, beni de beni de... :)))
Kocam yok, Defnoşla ben, lütfen lütfen!

05/23/2011 19:56:00

benim bildiğim bi mekan var direk göl kenarı ve ben size ayarlıyabilirim cüzi bişi öderiz isteyen istediğini getirir ve sırf yeşil alan onuda belirtiyim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...