Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

Ynt: Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

05/24/2011 07:42:00

Fatylev mangal verseler yaa :)))
o kadar çocukla o da olmaz ama :(((

45in üzerinde olursa kişi sayısı çok düşer ve o zaman da sorun yaşanabilir.
piknik de güzel olabilir.
bir yer daha vardı Neşe ile Füsun'un tavsiye ettiği?

başak geç kalmadıysak emirle bende gelmek istiyorum, eşim gelemeyecek yalnız gelirsem çok zorlanır mıyım yani emirin peşinde falan koşmaktan oturamam heralde. benim gibi eşsiz gelecek olan var mı? 

05/24/2011 07:44:00

fatylev, resimde goremedigim icin soruyorum: bahsettigin mekanda golge yerler de mevcut mu?

05/24/2011 07:44:00

Fiyat konusuna aynen katılıyorum ama bu kadar kalabalık piknik zor olmaz mı? Yani hem çocuk peşinde koşup, hem de masa kur, yiyecek hazırla vs. ? Bir de bunun piknikten önceki hazırlık kısmı var. Şehir dışından gelecekler var.
Alternatif yerleri de değerlendirsek? Mesela Cansu Alabalık mıydı, bir yer söylemiştiniz. Orasıyla da görüşülse?

05/24/2011 07:47:00

başak kafaları karıştırmak istemem sadece fikir vermek için gönderiyorum
çok begenilen ve çocukla çok rahat edilen bir yermiş ama ben gitmedim

Şaban Bey müdürleri 05 Pazar günü müsait  yerleri var 50-60 kişi
kişi başı karısık ızgara 35 TL  ( kdv dahil ) ( salata + mantar + içecek + tatlı veriyorlar  )
sınırsız içecek olursa 40 TL olabilir mi sormak lazım  ? ki adam olabilir dedi

http://www.naturkoy.com.tr/iletisim.asp
0532 688 83 12 - 13

Başak istersen elindeki detaylar ( yani istediğimiz menu nedir , vs vs )  dogrultusunda bir arayıp bilgi alabilirsin arkadaşım

05/24/2011 07:50:00

ben bugün keşfe çıkıcam arkadaşlar bi gezimmm:))fiyat konusunda da konuşurum biyerlerle:))benim dediğim yerde gölgelik yerlerde var alanı görseniz aslında çok müsait neyse ben resimleri koyarım fiyat bilgisi edinirim sora size bilgi veririm akşama doğru

05/24/2011 07:51:00

başak,  tam sayı bilmediğim için çocuksuz dedim ? sanki oyle kalmış aklımda ama son yazıları kaçırmış da olabilirim

05/24/2011 07:52:00

başak su olsun daha güzel :))) 

05/24/2011 07:55:00

bende öyle düşündüm masaları dizeriz getirdiklerimizi karışan kimsemiz de olmaz başımızda(çocuklarla alakalı) :))etrafı çevrili bi alan zaten çocuklar açısından problemde olmaz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...