Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

Ynt: Sapanca-5 Haziran: Katılım Listesi ve ayrıntılar

05/24/2011 08:25:00

benim dediğim yeri eleyelim- hülya gitmiş çocukla zor diyor

bana Piknik'de uyar arkadaşlarım , kahvaltılıklar + poğaça + simit+ vs vs   yeter de artar bile
yeter ki mekan çocukları saldığımızda gönlümüzün rahat edebileceği güvenlikli bir yer olsun , çayı güzel olsun :PP 

05/24/2011 08:27:00

burcu link versene Fatylev'in dediği yerin

05/24/2011 08:27:00

valla biz geleceğizdir. taaa izmirlerden cumartesi gününden . herkes yapsın getirsin derseniz pek katkım olmaz ama burcu dolma sarar ben yapmışım gibi olar  mı :?:)))

05/24/2011 08:28:00

fatylevin söylediği yere nereden bakıyoruz acaba?

05/24/2011 08:30:00

ok Burcu , hemen bakıyorum fotolara

05/24/2011 08:35:00

ben de gelseydim kısır ya da mercimekli köfte yapardım size
ahhhh ahhhhhhh......

05/24/2011 08:35:00

Evet minik havuz köprü falan var, birde şişme park vardı, ama masalara uzak tepede bir yerde, herkes birbirinden kopuk olur... Füsunun dediği bir tesis vardı, bizim gittiğimiz bir tesis var ama göle paralel yolda, içinde kafeslerde tavşanlar ördekler faşlan vardı, orası da güzeldi

05/24/2011 08:36:00

burası çevrili bi alan normalde bir işletmesi var,kapısı kapalı kimse giremiyor açılışı için izin alamadılar şuan çalışmalar devam ediyor içi temizleniyor etrafı zaten çevrili bar tarzı biyer var açık etrafı oraya masaları dizebiliriz ben zaten eşimle erkenden giderim oraları bi hale soktururuz:))şimdi bi resim dha eklicem resimde görünen benim arkamdaki alan:)) sapanca 3

05/24/2011 18:10:00

üsteki yerde masalar ve sandalyeler mevcut istediğimiz gibi kullanabilcez

bu tarz koltuklar mevcut bzim en büyük keyfimiz bu oluyo:))

buda gölümüzün temizliği

kararı siz verin bayanlar açık büfe yaparız giriş için konuştum kişi başı 10 lira vericez o gün tüm gün orası bize ait olucak

05/24/2011 18:15:00

Harika bı yer ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...