Devlet okullari

05/24/2012 08:40:00

Ozel isletilen okul oncesi kurumlar bir yana; devlet okullarinin okul oncesi kurumlarinda yasanan tecrubeler var bir de. 

Ynt: Devlet okullari

05/24/2012 08:44:00

daha mı daha mı kötü... bizim üniversitemizin kreşi var fiyatı da gayet uygun ama hem fiziki şartları hem eğitim yönünden vermekten vazgeçtim işime çok yakındı ama çocuğumu okul ve böyle ortamlardan soğutmak istemedim bizim kampus yüksek bir yerde ve çok kar yağıyor karın çok yağdığı bir gün servis ulaşamayınca yürütmüşler çocukları dediler tüylerim ürperdi ne kadar gerçek tam bilmiyorum umarım efsanedir 

05/24/2012 08:47:00

Deniz,

Bu konulardaki iyi ve kotu goreceli oluyor. Bence en buyuk problem, devlet okulunda calisan, klasik memur zihniyetindeki bir ogretmene catmak.

05/24/2012 08:51:00

merhaba kızım defne bu sene yakınımızda olan bir devlet okulunun anaokuluna başlayacak,bu sene gönderen tanıdığım annelerden neler yaptıklarını öğrenmeye başladım bu seneki öğretmenin çok iyi olduğunu söylediler bakalım gelecek dönemde bu öğretmen mi olacak sınıf kalabalık olacak mı gibi bir sürü soru var aklımda inşallah iyi bir öğretmene denk geliriz

05/24/2012 08:52:00

evet aslında her zaman olduğu gibi iş öğretmende bitiyor sanki yeğenim bizim mahalledeki okulun anasınıfına gitti ama öğretmeni çok iyiydi hala görüşüyorlar onun yeğenimin başarısında ve okulu sevmesinde payı olduğuna inanıyorum 

05/24/2012 09:07:00

yazık valla 

05/24/2012 10:00:00

Her anasinifinda mevcut bu degil. Yani genel olarak 30-35 kisi olmuyor devlet okullarinin okul oncesi mevcutlari. Alpi' nin sinifinda toplam 13 cocuk var. Arkadasimin oglunu gonderdigi baska bir ana sinifinda mevcut 18 cocuk.

05/24/2012 10:16:00

Goknur:)))) Disi seni ici beni diyeyim. Guzel olan tek sey mevcut.

05/24/2012 13:23:00

Bende gerek geçen sene gerekse bu sene gezdiğim birkaç devlet okulunda (4-5 tane gezdim) gördüğüm olumsuzluklar karşısında özelde devam etmeye karar verdik. 2 okulda habersiz gittiğimizde tv izliyorlardı okuldaki bütün çocukları bir sınıfa doldurmuşlar, hemen hepsinde tuvaletler çok pisti.Yerler ıslak vs. ve dediğiniz gibi asık suratlar, materyallerin yetersizliği vb. mutlaka iyi olanlar vardır ama ben gezdiklerimde göremedim maalesef :( bir de yemek yedikleri yerdeki kokular :S

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Guncel kres mevzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...