Buluşma

Ynt: Buluşma

05/13/2011 06:50:00

Nihal Erenköyde oturuyordun değil mi? Biraz önce bloga gördüm Türkan Saylan kültür merk gitmişsiniz. Oyun salonu her zaman açık mı? Maltepe tarafında oturup oraya hiç gitmemiş olmak da enteresan dimi ama :S

05/13/2011 06:57:00

Evet Erenköyde oturuyorum ben ama Türkan Saylana 3 defa gittim çok güzel bir yer gerçekten oyun salonu hep açık -4.katta ayrıca haftasonu devamlı çocuk oyunları oluyor ücretsiz senin kızların yaşlarıda uygun götürebilirsin senin küçük bile durur herhalde tiyatroda.

05/13/2011 08:10:00

Selin baylıyor tiyatroya sık gidiyoruz, İremde 1 ay önce gitti, gayet iyi izliyordu taa ki trafik canavarı kostümlü oyuncu çıkana kadar :D gerisini babasıyla dışarda geçirdiler. Ama yine götürmek istiyorum alışsın ;)

05/13/2011 08:40:00

Türkan Saylan'daki oyun alanı sadece cumartesi - pazar herkese açık ve ücretsiz. 9.00-17.00 saatlerinde . Hafta içi kreş uygulamasına başlamışlar.

Anadolu yakasında özellikle göztepe parkında buluşmayı öneriyorum. 2 hafta da bir uygun görünüyor. Hepimizin ordan buradan toplanacak olması bu süreyi mâkul kılıyor.
  Bu haftaki 2. çocuk zorunluluğum inşallah salı günü bitiyor, dolayısıyla Göztepe Özgürlük parkında 28 Mayıs cumartesi 12:00 itibarı ile 2. buluşmamızı yapmayı öneriyorum. :)

05/13/2011 08:44:00

Bu arada Libadiyedeki Anaokulu ile ben konuşmuştum. Cumartesi günleri en az 5 kişilik bir grup olursa açabileceğini söylemişti. Ama 20 tl bir ücret talebi vardı. Çocuklar için etkinlikte yaptırılıyor. Boyama, yapıştırma ve müzikli oyun şeklinde. Havalar yüzümüze gülmezse bunu da değerlendirebiliriz, en azından deneme ve ortamı görme açısından iyi olabilir.

05/13/2011 09:05:00

Nadex sen gelemiyormusun yarın?  bizde anadolu yakasından geçeceğiz ama sabah erken karşıya geceğiz ve akşam geç döneceğiz yoksa seni alırdık.

Bu arada Özgürlük parkı çok sık gittiğimiz bir yer ve çokda severim ama 28-29 mayıs Ağva'dayız :)

Ayrıca anaokulu için 20 tl  çok çok iyi benim araştırdığım oyun grubu ücretleri uçuktu en az 200 tl aylık burda 20 tl verilir yani sorun değil kapalı havalar için iyi bir alternatif bence.

05/13/2011 09:56:00

Yıldız Parkı'nı da tavsiye ederim, çocuklar için keyifli bir yer, ördekler, sincaplar, çocuk parkı, gölet, ağaçlar, çiçekler, hepsi var:-) 15günde bir buluşmak güzel fikir, devamlılığı sağlayabilirsek çocuklar açısından çok iyi olur

05/13/2011 10:21:00

Milford sen geliyormusun yarın?

05/13/2011 10:22:00

15 günde bir yaparsak bir sefer Anadolu yakasında bir sefer Avrupa yakasında şeklinde planlarız böylece eşit olur herkese,  birde insanlara göre planlamaya çalışırsak hep ertelenir bence tarihleri ve yerleri belirleyelim katılabilen katılsın yoksa herkese uyan gün yapmaya çalışınca zor oluyor.

05/13/2011 10:23:00

Dilek yarın gelecek olanları yazarmısın kaç kişi olacağız?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...