Buluşma

Ynt: Buluşma

05/13/2011 10:24:00

dilekte temizlik varmış bugun girebilir mi biilmem :)biraz evvle konuştuk 

05/13/2011 10:28:00

Evet, geliyoruz kızımla. Programı yapalım dediğin gibi, müsait olanlar gelir

05/13/2011 10:33:00

Ahh canım bugün niye temizletiyor ki nasılsa yarın gene pislenecek veletler gidince yaptırsaydı bari :)

05/13/2011 10:34:00

:)))katılıyorum 

05/13/2011 10:46:00

ASlı alanyaya  nereye gidiyorsun kuzu keşke beleğe gitseydin keşke bana sorsaydın otel önerirdim.Yanında hiç birşey taşımana gerek yoktu.Bebelere çocukalra özel yemeekler yapıyorlardı

05/13/2011 10:49:00

Nadex yıldız parkı mı dedin.Ahhh kocişle ilk tanıştığımız yer.Malta Köşkü oradada evlendik.

Şimdi bacılar bi el atın ya nadexte gelsin buluşmmaya huuu karşıdan gelecekler

Nihal sen poyrazın arkadşınada söledin mi:)))

05/13/2011 10:53:00

Tüm yazılanları özenerek okudum:)) Keşke bizde katılabilseydik:(((

Bu arada Nadex anaokulu oyun grubu işinin üstüne düşelim derim..Özellikle kapalı havalarda süper olur..Biz her daim katılmaya hazırız..  

05/13/2011 11:00:00

Canım benim Gülsüm cumaya almış temizliği mecbur şimdi ayak altında olunca kızıyo nete giremiyorum.

Burada imge hariç herkes geleceğim dedi ama melekanneden ses çıkmadı kesin değil.Birde nadexsin karşıdan gelen biri alabilirse oda glebilecek.

Bu arada mesaj atıpta sorulan sorlara cevap vermediğim canlar buradan yazıyorum

Apartmanımızın otoparkı mevcut araba park yeri konusunda sıkıntı yok.

Ayrıca otoparlın yanında çocuk parkımız mevcut havalar güzel olursa yada sakinleşmesi gerekn bebeler orası iyi olacaktır.

pastamız kısırımız aslı bacımın yaptığı böreğimiz ve soğan ve papates kroketten oluşan menümüz var açık büfe gibi koyacağım istediğmizden istediğimi kadar höpürdeditirz.

24 saat çay kahve hizmeti :))))))

ŞAka bir yana menüye çok özenmedim amaç çcuklarla birarada brişeyler yapabilmek

Onlara küçük alternatif oyunlar hazırladım.Birlikte zaman geçirelim diye

05/13/2011 11:02:00

Sen neden katılamaıyorsun geç kalmış değilsin canım.Bu arada nihalin bir buluşma karşıda bir bulşma bu yakada fikrine katılıyorum.

Ayrıca ücret çok çok uygun.

Burdada uygun fiyatlar var.Tarabya My Gym 30 TL Neşe Erberk çocuk başına 40 TL alıyor ama 20 iyiyimiş

05/13/2011 11:03:00

Kızlar ben ancak akşama gelirim benimki ne zaman işin bitecek yerleri sileceğim diyip duruyor

öperim hepnizi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...